Українці зробили грандіозний прорив у перегонах із переслідуванням на Кубку світу з біатлону

19.4тЧитати новину російською

У німецькому Оберхофі відбулися чоловічі перегони з переслідуванням на 4-му етапі Кубку світу з біатлону. Українець Артем Прима зміг відіграти 48 позицій, фінішувавши на 9-му місці.

29-річний уродженець Чернігова в неймовірно складних погодних умовах зміг показати відмінну стрільбу, допустивши лише два промахи. Ще один біатлоніст української збірної Володимир Семаков завершив змагання на 13-му рядку, поліпшивши свої показники порівняняно зі спринтом на 15 місць.

Сергій Семенов не зміг підтримати почин своїх партнерів по збірній, програвши 15 позицій і закінчивши перегони лише 29-м. Віталій Кільчицький перетнув фінішіную межу 48-м.

Кубок світу з біатлону

Переможцем став неперевершений француз Мартен Фуркад. Друге місце дісталося німцеві Арнду Пайферу, а "бронзу" виборов представник Італії Домінік Віндіш.

Зазначимо, що сьогодні, 7 січня, в Оберхофі також пройде жіночий пасьют. Старт о 15:30.

Нагадаємо, напередодні одразу три українки увійшли в топ-20 спринту в спринтерських перегонах, яка відбулася кількома днями раніше.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".