Україна феєрично провела естафету на чемпіонаті світу з біатлону

17,8 т.
Біатлон

Чоловіча збірна України в складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова і Дмитра Підручного фінішувала шостою в естафеті на чемпіонаті світу з біатлону, який в ці дні проходить в австрійському Хохфільцені.

Перший етап наші хлопці почали феєрично. Артем, зробивши лише один промах за 10 пострілів, пішов із другої стрільби першим, лише на останньому колі трохи поступившись за швидкістю титулованішим суперникам. Семенов підтримав партнера і, не використавши жодного додаткового патрона, втримався в трійці лідерів, програвши всього 8 секунд при передачі естафети.

Друга частина битви вдалася нашим хлопцям набагато гірше. Володимир Семаков стріляв неточно (2 промахи на лежанні та 1 промах на стійці) і опустив Україну на п'яту позицію.

Заключний етап був ще гіршим для наших співвітчизників. Шість пострілів у "молоко" від Дмитра Підручного виключили українську команду із претендентів на медалі.

Перемогли в естафетній битві росіяни. Франція здобула срібну медаль. Австрія - третя.

Нагадаємо, що раніше Україна завоювала "срібло" у жіночій естафеті. Крім того, українець Сергій Семенов увійшов у топ-5 індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону.

Читайте: Чемпіонат світу з біатлону: розклад трансляцій, результати і звіти

У неділю, 19 лютого, програма світової першості завершиться двома гонками з масовим стартом. О 12:30 побіжать жінки, а о 15:45 - чоловіки.