Українські біатлоністки "застрелилися" на етапі Кубка світу

5,9 т.
Українські біатлоністки 'застрелилися' на етапі Кубка світу

У четвер, 11 лютого, в США на 8-му етапі Кубка світу з біатлону відбулася спринтерська гонка серед жінок. Українки "застрелилися", показавши посередню стрілянину, і не змогли боротися за призи.

Кращий результат серед нашої збірної видала Олена Підгрушна. Допустивши два промахи на першому вогневому рубежі, лідер української команди фінішувала 14-ю. Юлія Джима після "лежання" йшла на медаль, але три невдалих постріли відкинули її в підсумку на 34-ту позицію.

Решту українських біатлоністок також підвела точність - троє з них завершили гонку за межами тридцятки. Хороший хід несподівано показала Наталія Бурдига, яка з одним промахом стала 26-ю.

Читайте: Де дивитися 8-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Нагадаємо, що на 7-му етапі в одиночній змішаній естафеті українці увійшли в топ-6. На старті минулого етапу чоловіча спринтерська гонка перетворилася на справжні тортури для українських уболівальників, а в жіночому спринті "золото" виграла Олена Підгрушна.

У п'ятницю етап триватиме двома гонками переслідування. Чоловіки стартують о 18:20, а дівчата - о 20:10.