Збірна Росії встановила антирекорд чемпіонату світу з біатлону

2,0 т.

Збірна Росії з біатлону встановила особистий антирекорд виступів на старті чемпіонату світу.

Російські спортсмени не зуміли завоювати жодної медалі в семи перших гонках першості, які проходять у норвезькому Холменколлені.

У четвер, 10 березня, російські біатлоністи не змогли потрапити на подіум в індивідуальній гонці, переміг у ній француз Мартен Фуркад, який став таким чином десятикратним чемпіоном світу, повідомляє ТАСС. Колишній антирекорд був встановлений днем раніше, 9 березня, коли за межами призової зони в індивідуальній гонці опинилися жінки. Раніше росіяни залишилися без медалей у змішаній естафеті, двох спринтерських гонках і двох гонках переслідування.

Читайте: Де дивитися чемпіонат світу з біатлону: розклад трансляцій

Останній раз настільки невдало на чемпіонаті світу росіяни стартували в 2011 році, коли турнір приймав Ханти-Мансійськ. Тоді серія перервалася в шостій за рахунком гонці, в якій Максим Максимов завоював срібну медаль.

Читайте: У Росії попався на допінгу дворазовий чемпіон світу з біатлону

Нагадаємо, що Україна після тижня змагань має в своєму активі одну бронзову медаль у спринті.