Українки драматично стартували на 5-му етапі Кубка світу з біатлону

14,6 т.

У німецькому Рупольдінгу завершилася жіноча індивідуальна гонка в рамках 5-го етапу Кубка світу з біатлону. Лідери збірної України Валя Семеренко та Олена Підгрушна успішно розпочали гонку, але допустили образливі промахи, які не дозволили боротися за високі місця.

"Ахіллесовою п'ятою" наших біатлоністок стала друге лежання. Спершу йде на першій позиції Семеренко, яка драматично упустила лідерство "завдяки" двом промахам, а потім і Підгрушна випала з топ-10 після одного неточного пострілу.

Читайте: Лідер збірної України отримав страшну травму на Кубку світу з біатлону

У підсумку наш капітан зайняла 16-е місце, показавши кращий результат серед інших представниць України. Семеренко прийшла до фінішу 26-й, Юлія Джима з трьома промахами стала 28-й, Наталія Бурдига з п'ятьма пострілами "в молоко" 57-ю. Ще одна українка Ірина Варвинець, стартувавши 87-ю, приїхала 38-ю

Читайте: Де дивитися 5-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Переможницею гонки стала італійка Доротея Вірер. Легендарна фінка Кайса Макарайнен завоювала "срібло", а замкнула топ-3 лідер нинішнього сезону чешка Габріела Соукалова.

Нагадаємо, напередодні відбулася індивідуальна гонка у чоловіків.

Як повідомляв "Обозреватель", українці показали чемпіонську стрілянину на Кубку світу в Рупольдінгу.