Українці з відмінним прогресом завершили гонку переслідування на Кубку світу з біатлону

5,9 т.

У суботу, 19 грудня, в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у ці дні в словенській Поклюці, завершилася чоловіча гонка переслідування. Збірна України показала відмінний прогрес, поліпшивши свої спринтерські результати.

Дмитро Підручний, який в спринті посів лише 43 місце, провів відмінний пасьют. Українець стріляв точно на перших трьох вогневих рубежах, показав прекрасну швидкість, і тільки промах на другий "стійці" не дозволив йому увірватися в топ-15 в підсумковому протоколі. Дмитро завершив гонку на 19-му місці.

Читайте:Третій етап Кубка світу з біатлону: результати, розклад трансляцій

Решта наших спортсменів фінішували в наступному порядку:

39 (стартував 49) Сергій Семенов (0 + 1 + 3 + 0) +3: 37.2

40 (стартував 56) Олександр Жирний (1 + 0 + 1 + 0) +3: 48.0

54 ( стартував 54) Володимир Семаков (2 + 1 + 2 + 0) +5: 39.3

А гонку виграв Симон Шемпа з Німеччини. На другому місці француз Мартен Фуркад, "бронза" у Антона Шипуліна з Росії.

О 14:30 свою гонку переслідування побіжать жінки.