Семеренко зробила міні-сенсацію на Кубку світу з біатлону

7.2тЧитати новину російською

В італійському Антхольц-Антерсельві завершилася жіноча гонка переслідування 6-го етапу Кубка світу з біатлону. Українки не змогли поборотися за високі місця, однак Валентина Семеренко стала автором міні-сенсації. Після невдалого виступу в спринті, де Валя фінішувала 21-ю, наша біатлоністка зуміла відіграти в песьюті відразу 12 позицій. З двома промахами в пасиві Семеренко показала 9-й результат.

Капітан збірної України Олена Підгрушна провалила гонку, допустивши промахи на кожній з чотирьох стійок. У підсумку, наш лідер прийшла до фінішу 14-ою. Ольга Абрамова до останньої стрільби йшла без промахів, але не зуміла зібратися на заключній стійці і відкотилася на 32-у позицію. Ще одна українка Наталія Бурдига лише 55-а. Переможницею гонки стала росіянка Катерина Юрлова, "срібло" дісталося швейцарці Селіні Гаспаріні, яка в драматичній боротьбі на трасі вирвала друге місце у італійки Доротеї Вірер. О 16:30 в Антхольц-Антерсельві відбудеться чоловіча гонка переслідування, а в неділю, 24 січня італійський етап завершиться естафетами.

Нагадаємо, напередодні Україна виграла "золото" у змішаній естафеті на Кубку IBU. Раніше "Обозреватель" повідомляв, що лідери збірної України пропустять два етапи Кубка світу з біатлону.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".