Збірна України здобула блискучу перемогу на Євробаскеті-2017

23,7 т.

Збірна України (U-18) впевнено обіграла Латвію в матчі за збереження місця в Дивізіоні А на чемпіонаті Європи з баскетболу (78:60). Наша команда здобула першу перемогу на юнацькому Євробаскеті-2017.

Підопічні Олександра Ворони активно почали зустріч, включивши максимальні оберти з перших хвилин. Постійний пресинг і блискавичні атаки "жовто-синіх" збентежили оборону суперника. У підсумку на велику перерву команди пішли при величезній перевазі українців, яка склала +26 очок.

Читайте: "Об'єднує націю!" У Києві влаштували яскраву зустріч гравцям збірної України з баскетболу

У третій чверті латиші трохи підбадьорилися, почавши скорочувати різницю в рахунку. Однак на заключну 10-хвилинку українські баскетболісти вийшли зібраними, не дозволивши опонентам повернутися в гру і втілити в реальність мрії про камбек.

Кращим гравцем матчу став наш розігруючий Мойсей Кім, який оформив дабл-дабл. У його активі 23 очки і 10 підбирань.

Перемога дозволила Україні продовжити боротьбу за топ-10 кращих команд чемпіонату Європи. Суперник "жовто-синіх" визначиться пізніше.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 17-річний український баскетболіст захопив мережу неймовірними діями на чемпіонаті Європи.