Збірна України з баскетболу з перемоги стартувала у відборі на Кубок світу-2019

15,9 т.
ФБУ

Чоловіча збірна України з баскетболу в 1-му турі кваліфікації Кубка світу-2019 в чудовому стилі обіграла команду Швеції. Матч в Норччепінге завершився з рахунком 76:84.

Вже з перших секунд наші баскетболісти позначили свою перевагу на майданчику. Раз по раз заграючи під кільцем Кравцова, українці легко вийшли вперед, змусивши тренера господарів брати таймаут і кричати на своїх підопічних. Таке накачування подіяло і кінцівка десятихвилинки залишилася за шведами.

Читайте: Що чекає Україну? Все про революційну систему відбору на Кубок світу з баскетболу

У другій чверті збірна України продовжила діяти першим номером, користуючись численними фолами суперників, а також їх слабкою грою під щитами. Табло з приємними для українців цифрами 34:53 перед великою перервою, красномовно відображало розстановку сил.

У другій половині шведи зловили кураж і навіть змогли скоротити відставання до 10 балів, однак кілька триочкових від Зайцева і Рябчука знову відновили status quo.

У четвертій десятихвилинці шведи спробували триочковими кидками вирвати перемогу, раз по раз бомбардуючи наше кільце далекими бомбами. Різниця в рахунку скоротилася скоротилося до 6 очок, але на більше скандинавів не вистачило.

"Ви знаєте, що старт матчу дуже важливий в плані впливу на підсумковий результат. Зараз я повинен думати про наступну гру проти Туреччини. Це дуже важлива зустріч для нас, яка пройде на домашньому майданчику. Сьогодні я дав пограти всім своїм баскетболістам, так що тепер у мене буде, про що подумати перед матчем з Туреччиною", - сказав Мурзін на післяматчевій прес-конференції.

Швеція - Україна 76:84 (22:25 12:28, 19:16, 23:13)

Швеція: Массамба (3), Хаканссон (13 + 5 підбору), Чераповіч (26), В.Гаддефорс (12 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Рамстедт (7) - старт; Персон (7), Борг, Кьеллбом (1), А.Гаддефорс, Палмблад (5), Спарйс (7 + 4 підбирання).

Україна: Лукашов (11 + 4 передачі), Рябчук (5), Гладир (16 + 4 передачі), Бобров (10), Кравцов (17 + 4 підбирання) - старт; Пустозвонов (1), Кольченко, Липовий (4), Корнієнко (4 + 4 підбирання), Зайцев (5), Пустовий (1 + 4 підбирання), Мішула (10).

Свій наступний матч українці 26 листопада проведуть в київському Палаці Спорту проти Туреччини (18:00). Покаже поєдинок телеканал XSPORT , а квитки можна придбати тут .