Збірна України з баскетболу програла в матчі відбору на КС-2019

8,9 т.

Збірна України з баскетболу в 5-му турі кваліфікації на Кубок світу-2019 програла команді Туреччини. Зустріч в Анкарі завершилася з рахунком 66:80.

Наші баскетболісти впевнено почали поєдинок, легко повівши в рахунку. Завдяки чіткій грі зв'язки Джетер - Гладир, українці поступово набирали очки, змушуючи наставника турецької команди один за одним брати тайм-аути.

Атакуючий захисник "Монако" просто розірвав кільце суперника трьома дальніми кидками, дозволивши "синьо-жовтiй" командi піти на перерву з рахунком 28:15.

Друга чверть розпочалася з справжнього кошмару для підопічних Євгена Мурзіна. Українці за три хвилини пропустили 12 очок, не забивши жодного. Потужний і швидкий напад турецьких гравців, раз по раз набирав очки.

Туреччина - Україна

Українці спробували зробити акцент на атаки з під-кільця, але Славі Кравцову не завжди вдавалося видавати результат. Позитивний гандикап кілька хвилин тримався завдяки грі Гладиря, який продовжував поливати точними "трюльник".

Ближче до великої перерви гра України зовсім розклеїлася. Турки зловили кураж, легко набираючи очки після гострих проходів. Господарі закрили снайперів української команди, вигравши другу десятихвилинку з рахунком 36:12.

Читайте: Унікальне парі: уболівальник зможе виграти на матчі Україна - Латвія 100 тисяч гривень

Після перерви йшла щільна в'язка боротьба, з великою кількістю порушень і неточностей з боку обох команд. Пух Джетер часто брав на себе ініціативу у фінальній стадії атак, але його жахлива неточність (1/9 з гри) не дозволила нашій команді скоротити відставання.

У заключній чверті Туреччини просто грала на утримання рахунку, не форсуючи події, і більше турбуючись про захист. Українці ніяк не могли налагодити точну комбінаторну гру і зазнали поразки.

Туреччина - Україна 80:66 (15:28 36:12, 10:11 19:15)

Туреччина: Уілбекін (13 + 4 передачі), Балбай (2 + 5 підбирань), Осман (20), Тюренном (12), Шанлі (0 + 5 підбирань) - старт; Коркмаз (21), Ерден (7 + 5 підборів + 4 передачі), Ерміш (3), Коксан, Махмутоглу, Арар, Бірс (2).

Україна: Джетер (7 + 4 передачі), Гладир (17 + 4 передачі), Конєв (2), Бобров (2), Кравцов (13 + 5 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Лукашов (10), Липовий (3), Мішула (3), Пустовий (4), Пустозвонов, Рябчук, Зайцев (5).

Нагадаємо, що 26 вересня 2017 року Україна при переповнених трибунах київського Палацу спорту поступилася турецькій команді 60:67.

1 липня збірна України зіграє матч 6-го туру відбору на КС-2019 з Латвією. Гра, яка пройде в київському Палаці спорту, викликала серйозний ажіотаж .