Збірна України з баскетболу програла Чехії в товариському матчі

4,3 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу в товариському матчі програла Чехії. Поєдинок в Німбурку пройшов при закритих трибунах і завершився з рахунком 80:68 на користь господарів.

Головний тренер нашої команди Євген Мурзін активно використовував ротацію, спробувавши в грі всіх баскетболістів.

Ключовою в поєдинку стала третя чверть. Ривок 11:2 від Чехії за 4 хвилини тільки став початком вдалого 10-хвилинного відрізка чеських баскетболістів, який вони виграли "+19".

Читайте: Український Данкер виграв "золото" Кубка світу з баскетболу 3х3

Чехія - Україна 80:68 (20:21, 10: 6, 34:15, 16:26)

Чехія: Хрубан (18), Бохачік (15), Виорал (8 + 5 передач), Пализа (8), Шіржіна (8), Пумпрла (7), Петерка (7), Кріж (4 + 5 підборів), Свірдлік ( 3), Пурсл (2), Мареш, Шафаржік.

Україна: Лукашов (5 + 8 підбирань + 4 передачі), Пустозвонов (4), Конєв (0 + 3 передачі), Бобров (8), Петров (4 + 5 підборів) - старт; Зайцев (8 + 6 підборів), Пустовий (20), Крутоус (2), Рябчук (5), Мішула (11), Бєліков (1), Конате.

Наступні два товариські матчі Україна проведе проти Ізраїлю на наступному тижні. Матч відбору на ЧС-2019 проти Туреччини пройде 28 червня.

Нагадаємо, що раніше юний українець зацікавив клуб НБА російського олігарха.