16 вересня • оновлено в 18:08

/ Баскетбол

Збірна України у впертій боротьбі програла Франції на чемпіонаті Європи з баскетболу

4.1т Читати матеріал російською

Чоловіча молодіжна збірна України U-18 зазнала другої поразки на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3. "Жовто-сині" у впертій боротьбі програли Франції у другому матчі групового етапу.

Через травму Максима Дейни, отриману в першому поєдинку на турнірі з Ізраїлем, українці залишилися втрьох, не маючи можливості ротації. На старті поєдинку з французами Мисковець відповів дальнім влучанням на результативну атаку суперника.

Українці намагалися частіше кидати з-за дуги, щоб хоч якось економити сили. І спочатку це виправдовувало себе. Щоправда, і французи відповідали тим же. Тому після трьох хвилин рахунок був рівним - 8:8. Через хвилину загальне становище не змінилося - 11:11.

Все той же Мисковець і зовсім вивів наших вперед - (14:13) проте баскетболісти "триколор" все ж дотиснули знеможених українців, довівши матч до перемоги - 21:15.

Таким чином чоловіча збірна України припинила боротьбу на молодіжному чемпіонаті Європи 3х3.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України програла Німеччині на старті дорослого Євробаскету-2017.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Баскетбол 3х3" на сайті "OBOZREVATEL".