Збірна України програла Словенії в 1/8 фіналу Євробаскету-2017

23,0 т.
Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу програла Словенії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи, який проходить із 31 серпня по 17 вересня в Ізраїлі, Фінляндії, Туреччині та Румунії. Зустріч на паркеті з "Сінан Ердем Арені" завершилась з рахунком 55:79.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ УКРАЇНА - СЛОВЕНІЯ

Іменитий суперник із перших хвилин підтвердив звання фаворита в цьому матчі, нав'язавши свою гру українцям. Потужні словенці демонстрували швидкий баскетбол з підбираннями і моментальним виходом у лицьову лінію. Рухливі українські гравці намагалися якось протистояти цьому, але позначалася явна фізична перевага опонентів, що призвело до поразки в чверті 17:26.

У другому відрізку на майданчику йшов позиційний і не дуже результативний баскетбол, з перевагою захисту над нападом. Наші співвітчизники так і не змогли налагодити точність у кидках, пішовши на перерву з негативним гандикапом - 27:42.

У другій половині малюнок зустрічі не змінився. Словенія продовжувала набирати очки після холоднокровних і швидких атак Рендольфа, результативно бомбардуючи наше кільце як із-за триочкової дуги, так і з проходів, повністю домінуючи на підбираннях.

У заключній чверті "жовто-сині" заграли в своє задоволення, показавши справжній фестиваль слем-данків, але на загальний результат це не вплинуло.

Читайте: Україна - Словенія: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Євробаскету-2017

Словенія - Україна - 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12)

Словенія: Драгіч (5+4 передачі), Дончіч (14+10 підбирань + 6 передач), Блажіч (8), Мурічі (2), Відмара (8+5 підбирань +2 блок-шоти) - старт; Рендольф (21+2 блок-шоти), Препеліч (14), Ніколіч (4), Чанчар (3), Ребеч, Димеч, Загорац.

Україна: Лукашов (9+4 передачі +3 перехоплення), Липовий (6), Конєв (2), Корнієнко (2), Кравцов (4+4 передачі) - старт; Пустозвонов (11), Бобров (8+5 втрат), Зайцев (5), Пустовий (4+10 підбирань +2 блок-шоти), Кольченко (4), Отверченко.

"Ми програли у всіх аспектах баскетболу. Вони виглядали набагато краще нас. Я хотів би подякувати кожному гравця. Але сьогодні був не наш день, хоча ми намагалися нав'язати їм свою гру. Ми повинні поліпшити багато в нашій грі", - заявив після зустрічі головний тренер збірної України Євген Мурзін.

Нагадаємо, що в першому турі українці програли команді Німеччини (63:75), у другому поступилися Італії 66:78, у третьому здобули яскраву перемогу над Грузією, у четвертому не змогли нав'язати бій Литві, а в п'ятому феєрично обіграли Ізраїль.