Збірна України програла Хорватії в межах підготовки до Євробаскету-2017

9,7 т.
Україна Хорватія баскетбол

Збірна України з баскетболу провела свій другий поєдинок на товариському міжнародному турнірі в Хорватії, який є для нашої команди частиною підготовки до чоловічого чемпіонату Європи. "Жовто-сині" зазнали поразки від господарів змагань - 74:79.

Підопічні Євгена Мурзіна впевнено розпочали зустріч, надаючи гідний опір 11-й команді у світовому рейтингу ФІБА. На велику перерву українці і зовсім пішли з перевагою +5 очок.

Читайте: Лікарі поставили невтішний діагноз капітанові збірної України з баскетболу

Однак уже в третій чверті збірна Хорватії спершу відновила статус-кво, а потім почала нарощувати свою перевагу. Балканці регулярно проходили під наше кільце, закидаючи як із середньої дистанції, так і з-за дуги.

Наприкінці матчу українці ледь не перевернули все з ніг на голову, проте поєдинок все ж завершився перемогою господарів турніру, який не дозволив нашим створити камбек.

Турнір Опатія-2017

Хорватія - Україна 79:74 (18:17, 16:22, 24:15, 21:20)

Хорватія: Попович (3 + 6 передач), Крушлін (7), Томас (6), Бендер (7 + 5 підборів), Бува (17) - старт; Шарич (16 + 4 підбори), Мавра (11), Планініч (5), Жоріч (3), Симон (2), Рамляка (2 + 4 підбори), Богданович.

Україна: Мішула (2), Пустозвонов (9), Конєв (11 + 4 підбори), Бобров (6), Пустовий (18 + 8 підборів + 2 блок-шоти) - старт; Лукашов (10 + 3 передачі), Отверченко (8), Липовий (5 + 7 підборів), Зайцев (3), Кольченко (2), Корнієнко (0 + 7 підбирань)

Нагадаємо, що Україна драматично стартувала в Хорватії матчем зі збірною Словенії.