Збірна України з баскетболу ефектно розбила Іспанію, зібравши повний Палац спорту

146,7 т.

Збірна України з баскетболу в кваліфікації Кубка світу-2019 обіграла другу команду світового рейтингу - Іспанію. Перший матч другого етапу пройшов за заповнених трибун київського Палацу спорту і завершився з рахунком 76:65.

ОГЛЯД МАТЧУ УКРАЇНА - ІСПАНІЯ

Тренер збірної України прокоментував перемогу над Іспанією у КС з баскетболу

''Відчувалася різниця'': Скаріоло визнав перевагу збірної України з баскетболу

Як Україна обіграла Іспанію у відборі КС-2019: опубліковані яскраві фото

Київ влаштував стоячі овації нашої збірної з баскетболу, заспівавши гімн України

"Наш план": капітан збірної України розкрив таємницю перемоги над Іспанією в відборі КС-2019

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна - Іспанія.

Глядачі на матчі Україна - Іспанія

Гра почалася без високих швидкостей. Іспанці боялися лізти під кільце, щоб не потрапити під блок-шоти від Зайцева і Леня, намагаючись атакувати з середньої та дальньої дистанції. Український центровий "Атланти" дуже старався проявити себе перед глядачами, серйозно відпрацьовуючи як у захисті, так і в нападі, змушуючи опонентів фолити.

Україна - Іспанія

Збірна Іспанії відчувала себе явно незатишно, і нічого не могла протиставити "трюльникам" від Михайлюка і Липового. Кінцівку десятихвилинки наші баскетболісти провели ударно, закінчивши її з рахунком 19:12.

Після невеликої перерви Україна продовжила домінувати "в фарбі". Гості не ризикували атакувати з-під кільця, раз по раз кидаючи неточні далекі. Вдало в гру увійшов новачок "Бреогана" Володимир Герун.

До середини чверті наші баскетболісти зменшили оберти, чим одразу скористався суперник. Завдяки щільному захисту і точним триочковим підопічні Скаріоло за 1:25 змогли зрівняти рахунок. Надалі розвинути перевагу українці не дозволили, завершивши половину 36:34.

Читайте: Баскетболісти збірної України викликали нереальний ажіотаж у Києві

Третя чверть розпочалася з рівної боротьби. То одна, то інша збірна виходила вперед, але багато неточностей не давали створити великий розрив. Упевнена гра під чужим кільцем дозволяла "синьо-жовтим" зберігати перевагу. У ці хвилини виділявся форвард "Лейкерс" Станіслав Михайлюк, який виконував соло в нашій команді.

Заключна десятихвилинка стала справжньою грою нервів. Неймовірна самовіддача наших баскетболістів не дозволяла Іспанії вийти вперед. На жаль, в атаці українці дуже часто промахувалися зі 100-процентних ситуацій. За 5 хвилин до завершення основного часу рахунок у чверті був 4:4 (і 60:55 загальний).

У заключні хвилини головною фігурою на паркеті був Денис Лукашов. Спершу захисник "Єнісею" заробив абсолютно непотрібний не спортивний фол, а потім набрав поспіль 5 очок, розірвавши оборону суперника.

За 120 секунд до завершення українці лідирували +10 і перемогу не віддали. Данк від Кравцова і "трійка" від Михайлюка поховала збірну Іспанії.

Другий груповий етап. 1-й тур. Група I

Україна - Іспанія - 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14)

14 вересня 2018 року. Київ. Палац спорту

Україна: Лукашов (11+5 передач), Михайлюк (22+5 перехоплень), Конєв (1+2 блок-шоти), Зайцев (3), Лень (8+5 підбирань) - старт; Гладир (4 передачі), Джетер (6), Бобров (3+5 підбирань), Герун (6), Кобець, Кравцов (13), Липовий (3)

Іспанія: Колом (15+4 передачі), Х. Фернандес (3), Паулі (11), Агілар (6), Сайс (4) - старт; Юста (3), Бейран, І. Діоп (5+6 підбирань), Оріоль (4+7 підбирань), С. Родрігес (12), Састре (2)

Свій наступний матч збірна України проведе 17 вересня в гостях проти Чорногорії. Початок о 21:15.

Нагадаємо, що за підсумками першого етапу КМ-2019 підопічні Євгена Мурзіна посіли третє місце в групі B, набравши 9 очок. На другому етапі троє кращих представників цієї четвірки (Україна, Туреччина і Латвія) приєдналися до тріо з квартету А (Словенія, Іспанія, Чорногорія). На мундіаль, який пройде в Китаї з 31 серпня по 15 вересня виходять три перші команди з кожної групи.