1 кг кави в зернах Взяти участь

/Баскетбол

"Запоріжжя" вирвало перемогу у "Політехніка" в Суперлізі Парі-Матч

1.8тЧитати матеріал російською

"Запоріжжя" в неймовірному поєдинку здобуло перемогу над "Політехніком". Поєдинок на ФСК "Локомотив" у Харкові завершився з рахунком 86:90.

Швидке закінчення регулярного сезону чемпіонату України змусило команди серйозно поставитися до матчу. Суперники з перших хвилин включилися в боротьбу, не дозволяючи опонентові нарощувати відрив. Запорожці володіли невеликою ініціативою, проте господарі дуже швидко вирівняли гру і навіть зуміли забезпечити собі комфортну перевагу в 9 очок.

Правда, наставник "Запоріжжя" Валерій Плеханов тут же відреагував на ситуацію і вніс свої корективи в гру. Таким чином, на велику перерву гості наблизилися до суперника на відстань атаки.

Політехнік - Запоріжжя

ФБУ

15-хвилинна перерва привела до тями "Політехнік", який знову пішов у відрив. Але приголомшливий ривок 0:8 у виконанні запорізької команди дозволив команді зрівняти рахунок. Перед заключною десятихвилинкою харків'яни випереджали суперника всього на один бал.

Помилки "Запоріжжя" в атаці дозволили господарям збільшити різницю до шести очок. Підопічні Плеханова намагалися скоротити відставання за рахунок дальніх атак, проте м'яч вперто не досягав мети. Однак запорожцям вдалося зібратися і повернутися в боротьбу за перемогу.

Фінальні хвилини зустрічі видалися дуже напруженими. Команди по черзі виходили вперед і ніяк не могли наростити свою перевагу. У результаті помилка в одній з останніх атак "Політехніка" коштувала їм перемоги в протистоянні.

"Політехнік" – БК "Запоріжжя" 86:90 (21:19 24:24, 21:22, 20:25)
"Політехнік": Девіс (8+6 передач), Чугунов (3), Кромер (27), Девіс (27+10 підбирань), Завадський (9+8 підбирань) – старт; Рочняк (7+8 підбирань), Козлов (5), Кузнецов.
БК "Запоріжжя": Холтон (26+7 підбирань), Кондраков (12), Мироненко (3), Хілл (17+11 підбирань), Преслі (8+11 підбирань) – старт; Шевченко (18+7 підбирань), Трент (2+4 передачі), Теряник (2), Овдеєнко (2), Буц.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер Суперліги Парі-матч "Хімік" знищив "Одесу". Поєдинок у Южному завершився з рахунком 92:78.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".