/ Баскетбол

"Запоріжжя" виграло дикий матч-трилер Суперліги Парі-Матч

6.8т
Читати матеріал російською

Баскетбольні клуби "Черкаські Мавпи" та "Запоріжжя" видали неймовірно драматичний матч у черговий ігровий день Суперліги Парі-Матч.

Зустріч на паркеті Палацу спорту "Будівельник" у Черкасах завершилася перемогою гостей на останніх секундах – 95:97.

Гра почалася впевнено для господарів, які досягли переваги в 16 очок до кінця першої 10-хвилинки. Однак за останні секунди чверті запорожцям вдалося скоротити відставання в два рази.

"Черкаські Мавпи"

ФБУ

Саме цей момент додав упевненості підопічним Валерія Плеханова. Гості успішно зуміли зрівняти рахунок, а в третій чверті навіть відірватися на п'ять очок. Втім, "Мавпи" тут же відреагували на ситуацію і повернули собі лідерство.

Перед останньою 10-хвилинкою гості мали перевагу в одне очко, що вилилося в справжні гойдалки. Команди по черзі виходили вперед, але в підсумку більш вдалим був колектив із Запоріжжя, який здобув неймовірну гостьову перемогу.

"Черкаські Мавпи" – БК "Запоріжжя" – 95:97 (26:18, 24:27, 18:24, 27:28)

"Мавпи": Попов (6+5 підбирань +8 передач +5 втрат), Руслов (14+4 підбирання +7 передач +5 втрат), Бєліков (32+6 підбирань), Райт (15+10 підбирань +7 передач) , Хаджіфейзовіч (20+9 підбирань) - старт; Ткаченко (5+4 передачі), О. Бондаренко, Сергєєв (3).

"Запоріжжя": Сталлворт (18+5 передач), Рендольф (23+6 передач), Немцу, Шевченко (5+8 підбирань), Сіммонс (32+6 підбирань) - старт; Буц (2+4 підбирання), Липовцев (5), Кожем'якін (12+4 передачі +5 перехоплень), Міхєєв.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" завдали першої поразки в сезоні лідеру Суперліги Парі-Матч.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".