Драма в Миколаєві: результати Суперліги Парі-Матч 1 березня

8,8 т.

"Запоріжжя" здобуло перемогу над "Черкаськими Мавпами" в чемпіонаті України з баскетболу. Поєдинок Суперліги Парі-Матч у ДС "Юність" завершився з рахунком 96:91.

Приголомшливий ривок у виконанні чемпіона України в дебюті зустрічі шокував запорожців. Підопічні Валерія Плеханова не зуміли стримати швидкі атаки черкащан. "Мавпи" через три хвилини після старту зробили різницю в рахунку двозначною. Проте, одному з лідерів турнірної таблиці Суперліги Парі-Матч вдалося зібратися і повернутися в гру. "Запоріжжя" впевненіше заграло в нападі і в підсумку зуміло максимально наблизитися до суперника.

Читайте: Трилер у Южному: результати Суперліги Парі-Матч 28.02.2019

Черкащани були явно не готові до такого результату. "Мавпи" повністю віддали ініціативу супернику, перебравши на себе роль аутсайдера. А запорожці, піймавши свою гру, продовжували нарощувати свою перевагу. У середині другої десятихвилинки команда Плеханова збільшила різницю до +10 на свою користь, контролюючи те, що відбувалося на майданчику до великої перерви.

Відпочинок пішов на користь "Запоріжжю", які продовжили куражитися, відриваючись від суперника. Команда Максима Міхельсона намагалася включитися в гру, але цим лише заохочувала господарів, які тут же повернули собі впевнений гандикап.

Проте, в кінцівці зустрічі чемпіони України полоскотали нерви супернику. "Мавпам" практично вдалося зробити неймовірний камбек. Черкащани наблизилися до суперника на відстань далекої атаки, але відібрати перемогу у запорожців не зуміли.

У паралельному поєдинку між "Миколаєвом" та "Київ-Баскетом" інтрига трималася до фінальної сирени. У підсумку господарі на останніх секундах зуміли утримати невелику перевагу 83:79.

Кияни з перших хвилин нав'язали боротьбу господарям, заволодівши ігровою ініціативою. В результаті їм вдалося дуже швидко вийти вперед, а за підсумками першої десятихвилинки зробити різницю двозначною. Приголомшливі дії в нападі столичного клубу дозволяли команді Євгена Мурзіна утримувати лідерство протягом всієї першої половини зустрічі.

"Корабели", хоч і не змогли зрівняти рахунок, постійно турбували суперника з-за дуги в надії скоротити відставання. "Миколаїв" не дозволяв киянам нарощувати перевагу, а перед великою перервою наблизився до суперника на відстань дев'яти очок.

Після 15-хвилинної паузи кияни продовжували лідирувати в протистоянні, однак перед заключною десятихвилинкою пропустили шикарний ривок "корабелів" 0:10 і дозволили супернику зрівняти рахунок.

Остання чверть зустрічі видалася дуже яскравою і динамічною. "Миколаєву" вдалося вийти вперед, повністю домінуючи на майданчику. Господарі включили активний пресинг, шокувавши суперника. Проте, "Київ-Баскет" зумів оговтатися і знову повернутися в гру. Столична команда зрівняла рахунок, але "Миколаїв" знову вийшов вперед, правда його перевага була хиткою. Кияни на останніх секундах шукали шансу для того, щоб повернути собі лідерство, адже різниця між командами становила всього три очки, проте "корабелам" у результаті вдалося довести гру до перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, завершилася кваліфікація Кубка світу з баскетболу-2019, за підсумками якої стали відомі 32 команди-учасниці турніру. Мундіаль пройде в Китаї з 31 серпня по 15 вересня.

Збірна України не зуміла кваліфікуватися на Кубок світу, програвши вирішальні поєдинки Чорногорії і Словенії.