Стали відомі фіналісти Кубка України з баскетболу

10,3 т.

"Хімік" і "Дніпро" стали фіналістами Кубка України з баскетболу. Вирішальна битва Фіналу чотирьох відбудеться в суботу, 10 березня. Початок зустрічі о 14:00.

У першій грі Фіналу чотирьох, який приймає харківський палац спорту "Локомотив", южненський "Хімік" в яскравому поєдинку обіграв БІПу з Одеси - 69:61.

Одесити з перших хвилин здивували суперника активним пресингом. БІПА вміло використовувала сильні сторони Ефіані Танкслі, який вже до великої перерви оформив дабл-дабл. Це дозволило одеситам прийти до великої перерви з перевагою в 10 очок.

Читайте: "Відчуваю себе частиною України": американський баскетболіст зробив душевне визнання

Однак у третій чверті южненці зробили приголомшливий камбек. "Хімік" почав домінувати під щитами, просто розтрощивши опонента - 21:7.

Саме цей ривок і став запорукою загального успіху команди Степанівського. Южненці в блискучому стилі скористалися своєю перевагою і довели гру до загальної перемоги - 69:61.

Другий фіналіст турніру визначився в неймовірній битві "Дніпро" - "Авантаж-Політехнік" (80:75).

Незважаючи на те, що дніпряни вважалися явним фаворитом матчу, харків'яни дали лідеру Суперліги Парі-Матч справжній бій.

У першій чверті обидві команди продемонстрували видовищний і відкритий баскетбол. Господарі ні в чому не поступалися дніпрянам, відповідаючи атакою на атаку.

Читайте: Баскетболіст збірної України розплакався у США, коли йому влаштували стоячі овації: опубліковано відео

У другій десятихвилинці підопічним Дениса Журавльова вдалося піти в невеликий відрив. Це дало можливість дніпрянам трохи зменшити оберти в третій чверті та в підсумку перед заключною частиною матчу різниця була +9.

Четверта чверть перетворилася в справжню драму. "Політехнік" здійснив камбек і зумів відігратися. Градус матчу виріс до максимуму, коли американський легіонер харків'ян Бо Барнс триочковим зрівняв рахунок за 2 хвилини до кінця зустрічі.

Трапитися сенсації не дав лідер "Дніпра" Олександр Мішула. Саме його штрафні кидки, а потім точний триочковий через руку суперника стали вирішальними в цій грі.

Як повідомляв "Обозреватель", Федерація баскетболу України жорстоко покарала трьох гравців за договірні матчі.