"Дніпро" вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч

3.9тЧитати новину російською

Баскетбольний клуб "Дніпро" став другим фіналістом в чемпіонаті України в Суперлізі Парі-Матч. Четвертий поєдинок півфінальної серії проти "Хіміка" завершився з рахунком 69:75.

Після несподіваного провалу в третій зустрічі, де "Дніпро" зазнав нищівної поразки, Денис Журавльов зміг налаштувати своїх підопічних на гру.

Господарі лише в першій чверті змогли нав'язати боротьбу переможцю регулярного сезону. Надалі на паркеті домінував лише "Дніпро". В кінці третьої чверті його перевага становила близько 20 очок.

Лише до заключній десятихвилинці "Хімік" "прокинувся" і спробував переламати хід, але часу на феноменальний камбек не вистачило.

Фінальна серія до трьох перемог стартує 24 квітня матчами в Дніпрі. Після двох ігор, серія переїде до Черкас.

Півфінал, серія до трьох перемог, матч №4

Хімік - Дніпро - 69:75 (13:18, 15:19 13:24, 28:14)

Хімік: Колтер (5 + 4 передачі), Рябчук (4), Еріанс (24 + 4 перехоплення), Мальчевський, Антипов (4) - старт; Петров (2 + 6 передач + 5 втрат), Павлов (13), Марченко (6), Сидоров (3).

Дніпро: Вільховецький (15 + 5 підбирань), Шундель (4 + 5 втрат), Ревзін (6), Глєбов (17 + 7 підбирань), Тимофієнко (20 + 13 підборів) - старт; Закурдаев (3), Шевченко (7 + 9 підбирань), Мироненко (3 + 4 підбирання), Сизов (0 + 7 підбирань + 4 передачі).

Нагадаємо, що раніше "Черкаські Мавпи" вперше в історії вийшли у фінал Суперліги Парі-Матч.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".