/ Баскетбол

Віце-чемпіон України перервав серію поразок у Суперлізі Парі-Матч

2.6т
Читати матеріал російською

Южненський баскетбольний клуб "Хімік" в матчі чемпіонату України в Суперліги Парі-Матч обіграв "Запоріжжя". Зустріч на паркеті Палацу спорту ЗАС завершилася з рахунком 58:78

Боротьба в поєдинку йшла лише на перших хвилинах. Починаючи з другої чверті, різниця в класі команд була видна все більше. Підопічні Віталія Степанівської впевнено атакували з дальньої та середньої дистанції і довели битву до перемоги.

БК "Запоріжжя" - "Хімік" 58:78 (15:24 16:12, 10:15 17:27)

БК "Запоріжжя": Ткачук (5 + 10 передач + 4 втрати), Щепкін (21 + 7 підбирань), Овдеєнко (5), Нікітін (4 + 7 підбирань), Буц (4) - старт; Анісімов (14 + 6 підбирань + 3 блок-шота), Кожем'якін (3), Ворник (2 + 5 підбирань), Ясиненко.

"Хімік": Колтер (12 + 6 передач), Марченко (13), Еріенс (2), Павлов (13), Петров (15 + 14 підборів) - старт; Рябчук (9 + 6 підборів + 5 передач + 3 перехоплення), Антипов (6), Мальчевський (5), Сидоров (3), Ковальов, Войналович, Лав.

Свій наступний матч національної першості "Хімік" зіграє 10 лютого в дербі з "БІПОЙ". Початок о 15:00.

Нагадаємо, що минулої гру южненці сенсаційно програли в гостях "Миколаєву".

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!