Фіаско віце-чемпіона і непроста перемога Києва: результати Суперліги Парі-Матч 2 лютого

7,3 т.

Южненський "Хімік" програв "Черкаським Мавпам" у центральній битві ігрового дня Суперліги Парі-Матч. Чинний віце-чемпіон України зазнав поразки у яскравій битві з рахунком 85:92.

Вболівальники побачили неймовірно видовищну гру на паркеті в Южному. Команди по черзі володіли ініціативою, демонструючи справжні баскетбольні гойдалки.

На велику перерву "Хімік" пішов лідером, маючи в запасі відрив в 4 очки. Черкащани досить швидко його ліквідували в третій чверті, вийшовши вперед зусиллями Кобця і партнерів.

Читайте: Триллер і нервування: результати Суперліги Парі-матч 1 лютого

У свою чергу вихованець южненців Сергій Павлов практично не відпочивав по ходу поєдинку, постійно намагаючись вести свою команду вперед. Він був безсумнівним лідером "Хіміка", набравши в підсумку за гру 26 очок. Однак його активності для перемоги господарів не вистачило.

"Хімік" - "Черкаські Мавпи" 85:92 (19:22, 30:22, 15:23 21:25)

Відзначимо, що це вже третя перемога "Черкаських Мавп" над віце-чемпіоном в нинішньому сезоні.

В іншому матчі ігрового дня столичний "Будівельник" здобув перемогу на виїзді в Одесі, де "будівельників" приймала місцева БІПА.

Господарі всіляко намагалися зберігати інтригу до самого кінця поєдинку, проте клас киян давав про себе знати протягом всієї гри. В результаті гості остаточно дотиснули суперника в четвертій чверті, наростивши відрив в кінцівці до 10 очок.

"БІПА" - "Будівельник" 74:84 (19:24, 24:23, 17:18, 14:19)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 20-річний український баскетболіст зробив неймовірний фурор в США,