Відбір Євробаскету-2019. Українки здобули феєричну перемогу в Києві

15,1 т.

Жіноча збірна України з баскетболу у другому турі відбіркового етапу на чемпіонат Європи-2019 розгромила команду Болгарії. Зустріч у київському Палаці спорту завершилася з рахунком 94:44.

Уже з перших секунд господині паркету позначили, що налаштовані вкрай серйозно. Наші баскетболістки почали гру у високому темпі, не залишивши жодних шансів суперницям.

Точні кидки з-за периметра, гострі кинджальні проходи і щільна гра в захисті - українки демонстрували баскетбол екстра-класу, раз по раз набираючи очки.

Читайте: Україна - Болгарія: онлайн матчу відбору жіночого Євробаскету-2019

Перерва між чвертями ніяк не позначилася на грі і збірна України нокаутувала болгарок, вигравши другий десятихвилинний відрізок 29:9.

Наш капітан Аліна Ягупова просто розривала оборону гостей, набравши за півматчу 25 очок і зробивши 8 підбирань.

Після великої перерви малюнок зустрічі не змінився. Незважаючи на втрату Бережинської, яка отримала два неспортивні фоли і була видалена з майданчика, українська збірна виграла з перевага в 50 балів.

Нагадаємо, що в першому турі підопічні Горана Бошковича обіграли в гостях Нідерланди (72:58). Свій наступний матч кваліфікації чемпіонату Європи-2019 "синьо-жовта" збірна проведе 10 лютого вдома проти Іспанії. Початок о 19:00.