Українці здобули знакову перемогу на Євробаскеті U-20

21,5 т.

Чоловіча збірна України U-20 здобула надважливу перемогу на чемпіонаті Європи з баскетболу, який цими днями проходить в Ізраїлі.

"Жовто-сині" розібралися з командою Польщі, гарантувавши собі прописку в елітному дивізіоні на наступний рік. Команда Валерія Плеханова була сильнішою за суперника – 76:71.

Україна – Польща

Наші хлопці традиційно для себе дуже сильно провели першу половину зустрічі. Українці не давали опонентам робити вільні кидки, впевнено діючи під щитами. До великої перерви "жовто-сині" майже вдвічі перевершили поляків за підбираннями – 28 проти 15, причому вісім підопічні Плеханова зробили на чужому щиті.

Читайте: "Барселона" ухвалила рішення щодо центрового збірної України

Результативна гра лідера нашої команди Іссуфа Санона дозволила їй прийти до великого перерви з 15-очковою перевагою. А початок третьої чверті видався просто феєричним для українців – менш ніж за три стартові хвилини вони видали ривок 13: 2.

Однак у відповідь поляки організували свій спурт, завдяки якому зуміли відіграти дев'ять очок. На вирішальну 10-хвилинку українці вийшли з перевагою +15.

Всього за півтори хвилини збірна Польщі "з'їла" дві третини цього відставання, що змусило наших хлопців активізуватися. Українці змушували суперників багато фолити, а також справно набирали очки у швидких відривах і довели гру до підсумкової перемоги.

Таким чином, "жовто-сині" продовжать боротьбу за 9-12 місця чемпіонату. Наступним суперником команди Плеханова стане переможець пари Чорногорія – Латвія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, клуб НБА "Детройт Пістонс" відзначив яскраву гру захисника збірної України Святослава Михайлюка у Літній лізі.