Українці здобули розкішну перемогу на Євробаскеті U-20

25,0 т.

Чоловіча збірна України U-20 здобула перемогу на чемпіонаті Європи з баскетболу, який в ці дні проходить в Ізраїлі.

Наша команда в турнірі за 9-12 місця розібралася з Чорногорією – 72:58, залишивши за собою всі чотири чверті матчу.

Підопічні Валерія Плеханова в першій чверті позначили свою перевагу в швидкості та інтенсивності. Лідер українців Іссуф Санон традиційно вів своїх партнерів вперед, забезпечуючи їх результативними передачами і кидками.

Читайте: "Потрібен час": баскетболіст збірної України завершує відновлення після страшної травми

На велику перерву українці пішли з девятіочковою перевагою. У третій чверті "жовто-сині" зробили ривок 7:0, чим поставили суперника в скрутне становище.

У вирішальній чверті наші хлопці досить спокійно захистили свою перевагу, довівши матч до загальної перемоги.

У боротьбі за дев'яте місце "жовто-сині" зіграють з переможцем пари Словенія – Греція. Гра пройде в неділю, 21 липня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Міжнародна федерація баскетболу захопилася патріотизмом українця Іссуфу Санон.