Українці вийшли до плей-офф Євробаскету U-20, видавши драму з господарями

26,3 т.

Чоловіча збірна України вийшла до плей-офф Євробаскету U-20, драматично поступившись у заключному матчі групового турніру господарям ізраїльтянам – 74:93.

Команда Валерія Плеханова вважалася явним аутсайдером протистояння, але видала черговий шикарний матч. Суперники запропонували один одному інтенсивний і швидкий баскетбол. Водночас збірна Ізраїлю обрала тактику високого пресингу.

Україна – Ізраїль

Читайте: FIBA привів у захват патріотизм українця

Українці шикарно розпочали поєдинок, вигравши стартову чверть із різницею +12. У складі "жовто-синіх" виділявся атакуючий захисник Іссуф Санон, який відзначився низкою асистів.

Господарям вдалося у другій 10-хвилинці значно скоротити відставання в рахунку, а після великої перерви команди засипали кошики одна одної точними триочковими. Ізраїлю вдалося піти в п'ятиочковий відрив, однак наші завдяки своєчасному тайм-ауту дуже скоро наздогнали опонента.

На вирішальну чверть команди вийшли за рахунку 61:66 на користь Ізраїлю. На майданчику почалися справжні гойдалки, проте в середині 10-хвилинки "жовто-сині" пропустили ривок 3:11, який і став вирішальним у матчі.

Так, українці з четвертого місця вийшли до 1/8 фіналу Євробаскету U-20, де зіграють із переможцем групи А Францією. Гра пройде в середу, 17 липня, початок – о 16:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна не змогла отримати право на організацію жіночого Євробаскету 2021 року.