Українці вийшли до чвертьфіналу ЧС із баскетболу 3х3, випередивши Росію

35,7 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу, який нині проходить в Амстердамі.

Команда Олега Юшкіна в першому матчі дня розправилася з представниками Естонії – 15:13. А потім у впертій боротьбі в овертаймі переграла Монголію – 18:17.

FIBA
FIBA
FIBA
FIBA
FIBA

Антон Давидюк Олександр Сизов, Станіслав Тимофеєнко і Максим Закурдаєв із ходу нав'язали суперникам свою гру. Сизов відкрив рахунок під кінець першої хвилини, влучивши з-за дуги.

Наші хлопці продовжували нарощувати свою перевагу. Давидюк влучив здалеку, а Тимофеєнко впевнено продавлював суперників під щитом. Однак у середині гри наші припустилися низки дурних помилок і дозволили естонцям зрівняти рахунок — 7:7.

Після цього "жовто-сині" почали змушувати суперника багато фолити. За три хвилини до кінця українці заробили перевагу в три очки, проте знову дозволили естонцям нівелювати відставання. У нервовій кінцівці наші хлопці вирвали перемогу, яка дозволила їм продовжити боротьбу за чвертьфінал.

FIBA
FIBA
FIBA
FIBA

Поєдинок проти збірної Монголії був для нашої команди неймовірно важким. Суперник нав'язав "жовто-синім" силовий баскетбол і під кінець трьох із половиною хвилин гри пішов у відрив "+3".

Однак наші одразу ж відповіли своїми результативними атаками, після чого гра пішла очко в очко. За 4:12 до кінця Олександр Сизов влучив із-за дуги, але монгольці відповіли тим же.

За хвилину до кінця українці поступалися в три пункти, але наші перевели гру в овертайм, де вирвали перемогу і вийшли до чвертьфіналу! Команда Юшкіна виявилася в таблиці вище за росіян, які перед цим сенсаційно програли Естонії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер жіночої збірної України з баскетболу 3х3 Ольга Мазніченко очолила список найкращих бомбардирів чемпіонату світу.