19 жовтня • оновлено в 08:07

/ Баскетбол

Українські баскетболісти розбили чемпіонів Європи: відео кращих моментів

3.5т Читати матеріал російською

Збірна України з баскетболу здобула феноменальну перемогу над чемпіонами Європи словенцями в черговому матчі відбору на Кубок світу 2019 року. Команда Євгена Мурзіна не залишила шансів супернику на паркеті палацу спорту "Юність" у Запоріжжі – 82:54.

Українці з перших хвилин захопили ініціативу і жодного разу за матч не дозволили словенцям повести в рахунку. "Жовто-сині", яких гнали вперед віддані вболівальники, віддячили публіці яскравою грою.

Особливо нашим хлопцям вдалася третя чверть, яка залишилася за господарями – 23:9. Варто виділити гру новачка збірної Іссуфа Санона. Гравець словенської "Олімпії" на початку останньої 10-хвилинки забив три поспіль триочкових, зробивши нашій команді суттєву перевагу.

Україна Словенія 82:54 (22:18, 13:7, 23:9, 24:20)

29 листопада 2018 року. Запоріжжя. ДС "Юність"

Україна: Липовий (10+8 передач), Близнюк (11+7 підбирань +5 передач), Пустозвонов (2), В. Бобров (11+6 підбирань -5 втрат), Кравцов (10+6 підбирань) – старт; Бояркіна (6+4 передачі), Кобець (13), Герун (6+5 підбирань), Павлов (2), Рябчук, Мироненко, Санон (11+3 перехоплення)

Словенія: Ребец (9+4 передачі –5 втрат), Хроват (13+3 перехоплення), Мурічі (2+6 підбирань), Чанчар (5+5 підбирань +2 блок-шоти - 5 втрат), Дімец (6) – старт; Дурнік, Месічек (12), Коси, Махковіч (3), Глас (4), Братец, Чебашек

Вашій увазі відео найцікавіших моментів гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної Словенії визнав поразку від України у відборі КС-2019 із баскетболу.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".