Українські баскетболісти розбили чемпіонів Європи: відео кращих моментів

7,6 т.

Збірна України з баскетболу здобула феноменальну перемогу над чемпіонами Європи словенцями в черговому матчі відбору на Кубок світу 2019 року. Команда Євгена Мурзіна не залишила шансів супернику на паркеті палацу спорту "Юність" у Запоріжжі – 82:54.

Українці з перших хвилин захопили ініціативу і жодного разу за матч не дозволили словенцям повести в рахунку. "Жовто-сині", яких гнали вперед віддані вболівальники, віддячили публіці яскравою грою.

Читайте: ''Слава Україні!'' Мурзін подякував уболівальникам за підтримку в матчі відбору на КС-2019

Особливо нашим хлопцям вдалася третя чверть, яка залишилася за господарями – 23:9. Варто виділити гру новачка збірної Іссуфа Санона. Гравець словенської "Олімпії" на початку останньої 10-хвилинки забив три поспіль триочкових, зробивши нашій команді суттєву перевагу.

Вашій увазі відео найцікавіших моментів гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної Словенії визнав поразку від України у відборі КС-2019 із баскетболу.