Українки здобули ефектну перемогу на Євробаскеті U-20

4,2 т.

Жіноча збірна України з баскетболу здобула ефектну перемогу на чемпіонаті Європи в дивізіоні B. Українки дотиснули баскетболісток Великобританії в останні чотири хвилини гри - 70:59.

Вигравши першу половину з різницею в два очки, українки дещо втратили контроль над грою, але повернули його собі потужним ривком на фініші третій чверті. Після того як майданчик через перебір фолів покинула лідер команди Христина Короп, українки стали більше атакувати з периметра, і джокер в особі Аліни Лах зіграв - резервний плеймейкер потрапила чотири триочкові, найважливішим з яких став кидок за мінімальної переваги номінальних гостей.

Читайте: Відбір на КМ-2019 з баскетболу: Україна дізналася суперників на другому етапі

Україна не тільки довела гру до перемоги, але й істотно поліпшила різницю забитих-пропущених м'ячів, хоча в кінцівці не змогла розпорядитися своїми атаками належним чином.

З показником 2-2 українки чекають двох вечірніх матчів у своїй групі, які дадуть повне розуміння того, які шанси є у команди Інни Кочубей напередодні фінального дня першого раунду.

У четвер, 12 липня, Україна зіграє проти Ізраїлю.

Група А, четвертий тур

Великобританія U-20 - Україна U-20 59:70 (14:19, 14:11, 13:19 18:21)

Україна: Мітіна (0+5 передач), Фастова (1), Цюбик (24+8 підбирань +4 передачі), Любінець (4+6 підбирань), Короп (13+8 підбирань) - старт; Бабич (16+5 підбирань +4 втрати), Лах (12), Завертайло, Боярчук, Дацко.

Нагадаємо, що в перші два ігрові дні на чемпіонаті Європи, українки здобули одну перемогу і зазнали однієї поразки на Євробаскеті U-20.