Українки здобули чудову перемогу на старті відбору до Євробаскету-2019

13,4 т.
Жіноча збірна України

Жіноча збірна України з баскетболу в першому турі відбіркового етапу на чемпіонат Європи-2019 зіграла в гостях із командою Нідерландів. Зустріч завершилася з рахунком 58:72.

Перший тайм пройшов в абсолютно рівній боротьбі. Після успішного першого відрізка, українки зменшили оберти, чим успішно скористалися суперниці.

Наші баскетболістки вкрай мляво зіграли під своїм щитом, віддавши 10 підбирань голландкам, які благополучно набирали очки, користуючись цими другими шансами. На користь Нідерландів зіграв і наш низький відсоток реалізації штрафних кидків.

У перерві сербський фахівець збірної України знайшов необхідні слова для українських дівчат, у результаті чого ті вчинили фантастичний ривок 13:2.

Маючи перевагу +6 українські дівчата почали припускатися помилок у нападі, збившись на неточні дальні кидки. Нідерланди поступово скоротили відставання до 4 балів, але чудова гра Аліни Ягупової, не залишила шансів господаркам.

Читайте: Нідерланди - Україна: відео матчу жіночого Євробаскету-2019, трансляція на XSPORT

Свій наступний матч підопічні Горана Бошковича проведуть 15 листопада в рідних стінах київського Палацу спорту проти Болгарії. Початок о 19:00. Квитки можна купити тут.