Українки вийшли у фінальну частину молодіжного Євробаскету 3х3

14,8 т.
 Збірна України з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України U-18 з баскетболу 3х3 у складі Катерини Коваленко, Анастасії Климчук, Анастасії Сидорак і Ліки Ляшко пробилася до фінальної частини молодіжного чемпіонату Європи.

У чвертьфіналі кваліфікаційного турніру, який проходить у Ризі, наші дівчата з рахунком 13:6 обіграли одноліток зі Швейцарії.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3

Вихід у півфінал гарантував нашій команді місце на континентальній першості, що пройде 1-3 вересня в угорському Дебрецені. У півфіналі відбору українки зіграють проти Латвії, яка перемогла в 1/4 фіналу Румунію - 11:10.

Євробаскет 3х3

Читайте: Лікарі поставили невтішний діагноз капітанові збірної України з баскетболу

Нагадаємо, що днем раніше в груповому турнірі наші дівчата спершу розгромили Великобританію (16:5), а потім програли Німеччині - 6:14.