Українки вийшли в чвертьфінал Євробаскету U-18

3,7 т.

Жіноча збірна України U-18 перемогла команду Люксембурга в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи в Дивізіоні В. Зустріч завершилася з рахунком 61:52.

Запорукою успіху українських дівчат стала зразкова перша половина. Як і в більшості матчів, українки здорово захищалися, а непоганий відсоток влучень із периметра і повне домінування на щитах забезпечили якісну різницю. За сім хвилин другої чверті Люксембург набрав лише три очки, чотири за всю чверть, що дозволило підопічним Олени Федченко піти на велику перерву з перевагою в 16 очок.

Читайте: В Україні розпочато будівництво першого з шести Палаців спорту

У другій половині суперниці українок передбачувано почали потрапляти здалеку, а жовто-сині так і не скоротили абсолютно божевільну кількість втрат, яка в підсумку досягла 30. Люксембург кілька разів був близький до того, щоб переламати хід гри, проте в ці моменти Україна потрапляла здалеку - основний удар прилетів від Владислави Волошиної, що потрапила 5/9 дальніх кидків за матч.

Останній реальний шанс переломити гру Люксембург упустив за дві хвилини до сирени (якщо точніше, за 80 секунд до кінця), коли за рахунку -4 номінальні господарки пропустили триочковий від Мирослави Топчій, який зробив рахунок 50:57. Довести матч до переможного кінця українки змогли без особливих проблем.

Таким чином, збірна України посіла друге місце в своїй групі і вийшла в чвертьфінал, де в п'ятницю зіграє проти збірної Туреччини. Початок матчу - о 21:15 за Києвом.

Дивізіон В, Група D, п'ятий тур

Люксембург - Україна 52:61 (11:17, 4:14, 20:15, 17:15)

Україна: Попова (3+10 передач +6 втрат), Волошина (18+5 втрат), Гутевіч (2+5 підбирань), Рабчук (15+13 підбирань), Гаврильчик (15+18 підбирань +7 втрат) - старт; Топчій (7), Пивоварова.

Нагадаємо, що днем раніше жіноча збірна України U-18 перемогла Норвегію.