Українки сверхдраматічно почали чемпіонат світу з баскетболу 3х3

22,7 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 стартувала на чемпіонаті світу, який нині проходить в Амстердамі.

Команда Володимира Холопова в першому матчі на останніх секундах програла збірній Росії – 12:13. А в наступній зустрічі "жовто-сині" за п'ять секунд до кінця втратили перемогу над італійкам – 15:17.

"Жовто-сині" в складі Христини Філевич, Ольги Мазніченко, Євгенії Спітковської і Наталії Цюбик почали матч активно, змушуючи суперниць часто фолити. За 145 секунд росіянки тричі порушували правила.

Після обміну неточними кидками нашим суперницями вдалося зробити ривок 4:0. Українки відповіли своїми атаками, зрівнявши рахунок.

Читайте: Україна на ЧС із баскетболу 3х3: розклад і результати

Після цього команди почали обмінюватися вдалими діями в захисті. За дві хвилини до фінальної сирени росіянки вирвалися вперед на два пункти, а за 10 секунд до кінця "жовто-сині" програвали всього в один пункт, який і став вирішальним, оскільки наші дівчата просто не встигли вивести м'яч із зони в останній атаці.

Гра з Італією почалася шокуюче для підопічних Холопова. За першу хвилину наші суперниці зробили ривок 4:0, при цьому в українок абсолютно не йшов дальній кидок. Лише на третій хвилині Мазниченко вдалося вразити кільце з-за дуги.

Всього за півтори хвилини дівчата з України примудрилися сфолити чотири рази поспіль. За шість хвилин до сирени наші співвітчизниці вийшли вперед – 7:6. Після цього на майданчику почався справжній розмін влучними кидками. У кінцівці два влучання Мазниченко дозволили українкам вийти вперед – 15:13.

За п'ять секунд до фіналу за рахунку 15:15 "жовто-сині" сфолили в захисті, а наші суперниці реалізували два штрафних і вирвали перемогу.

Заключні матчі групового етапу збірна України проведе 21 червня – з Новою Зеландією (10:55) та Індонезією (12:45).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 зі скандалом програла Росії в другому турі групового турніру чемпіонату світу.