Українець Михайлюк видав фантастичний матч у США

15,4 т.

Вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк провів блискучий поєдинок у Лізі розвитку НБА — офіційної молодшої ліги Національної баскетбольної асоціації. Український захисник "Саут Бей Лейкерс" допоміг своїй команді перемогти "Техас Леджендс" (123:113).

Команда українця повністю домінувала три чверті і легко довела гру до перемоги, лише трохи розслабившись у заключному відрізку.

Святослав Михайлюк

Баскетболіст збірної України провів на майданчику 32 хвилини, за які набрав 29 очок (4/12 двоочкових, 7/9 триочкових), зробив 2 підбирання, віддав 2 передачі й зробив 1 перехоплення. У пасиві українця — 3 втрати і 1 фол. Рейтинг ефективності становив "+21".

НОВОСТИ Українець Лень провів чудовий матч у НБА

Нагадаємо, що офіційний дебют Михайлюка в НБА відбувся 23 жовтня у матчі проти "Сан-Антоніо Сперс".

Як повідомляв OBOZREVATEL, атакуючий захисник Святослав Михайлюк перейшов у "Лос-Анджелес Лейкерс" у липні цього року, узгодивши трирічний контракт на суму 4,6 мільйона доларів.

Михайлюк відмінно зарекомендував себе у матчах за "Лейкерс" у Літній лізі НБА, набираючи в середньому 13,2 очка за точності 37,5% із-за дуги в п'яти іграх у Лас-Вегасі й Сакраменто. Він у сумі набрав 32 очки і забив шість триочкових у двох іграх у Лас-Вегасі.