/ Баскетбол

Українець Михайлюк видав фантастичний матч у США

7.9т Читати матеріал російською

Вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк провів блискучий поєдинок у Лізі розвитку НБА — офіційної молодшої ліги Національної баскетбольної асоціації. Український захисник "Саут Бей Лейкерс" допоміг своїй команді перемогти "Техас Леджендс" (123:113).

Команда українця повністю домінувала три чверті і легко довела гру до перемоги, лише трохи розслабившись у заключному відрізку.

"Саут Бей Лейкерс" — "Техас Леджендс" — 123:113 (30:24, 32:28, 42:28, 19:33)
З: Михайлюк 29, Вагнер 21 + 7 передач, Вільямс 16 + 11 підбирань
Т: Он 20, Хорнсби 19 + 6 підбирань, Мейкон 15 + 7 передач

Баскетболіст збірної України провів на майданчику 32 хвилини, за які набрав 29 очок (4/12 двоочкових, 7/9 триочкових), зробив 2 підбирання, віддав 2 передачі й зробив 1 перехоплення. У пасиві українця — 3 втрати і 1 фол. Рейтинг ефективності становив "+21".

Нагадаємо, що офіційний дебют Михайлюка в НБА відбувся 23 жовтня у матчі проти "Сан-Антоніо Сперс".

Як повідомляв OBOZREVATEL, атакуючий захисник Святослав Михайлюк перейшов у "Лос-Анджелес Лейкерс" у липні цього року, узгодивши трирічний контракт на суму 4,6 мільйона доларів.

Михайлюк відмінно зарекомендував себе у матчах за "Лейкерс" у Літній лізі НБА, набираючи в середньому 13,2 очка за точності 37,5% із-за дуги в п'яти іграх у Лас-Вегасі й Сакраменто. Він у сумі набрав 32 очки і забив шість триочкових у двох іграх у Лас-Вегасі.