Конкурс

/Баскетбол

Українець Михайлюк результативно дебютував за новий клуб в НБА

7.3тЧитати матеріал російською

Український захисник Святослав Михайлюк зіграв свій перший матч за "Детройт Пістонс". Команда вихованця "Черкаських Мавп" обіграла "Нью-Йоркс Нікс" з рахунком 120:103.

Свят провів на майданчику трохи більше дев'яти хвилин, за які одного разу вразив кільце суперника після дальньої атаки. Також на рахунку гравця збірної України дві передачі і одне підбирання.

Нагадаємо, що головний тренер "Детройт Пістонс" Дуейн Кейсі захопився вихованцем "Черкаських Мавп" і пообіцяв, що дасть йому можливість показати себе на майданчику.

Святослав Михайлюк

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Лейкерс" обміняв вихованця "Черкаських Мавп" на Реджі Буллока. Святослав Михайлюк взяв участь в останньому матчі проти "Індіани Пейсерс", який "Лейкерс" з тріском програли 94:136. Українець провів на майданчику 12 хвилин і за цей час зумів набрати 5 очок.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "НБА" на сайті "OBOZREVATEL".