/ Баскетбол

Українець Лень став кращим в матчі НБА

6.3т Читати матеріал російською

Український центровий "Атланти" Олексій Лень став кращим в команді в грі регулярного чемпіонату НБА проти "Бостон Селтікс". Наш баскетболіст провів на паркеті майже 20 хвилин і відзначився найвищим показником ефективності.

Лень додав в скарбничку своєї команди 17 очок. При цьому він закинув 2 з 4 двоочкових, 2 з 3 триочкових і 5 з 8 штрафних. На рахунку українського центрового 2 підбирання, одне з яких - в нападі, а також 3 втрати і 2 фоли.

"Аланта" без шансів програла "Бостону" 96:114. "Селтікс" ще в першій чверті забезпечили собі перевагу в 22 очки і в підсумку довели поєдинок до перемоги.

Команда ще одного українця "Лейкерс" Святослава Михайлюка здолала "Юту" 90:83. Сам баскетболіст збірної України на майданчику так і не з'явився.

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередній матч "Атланти" український центровий Олексій Лень пропустив через травму.