Українець Лень провів відмінний матч в НБА

5,8 т.

Український центровий "Атланти" Олексій Лень провів відмінний матч регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації (НБА). У грі проти "Бостона" наш баскетболіст набрав 15 очок.

За 15 хвилин проведених на майданчику гравець збірної України реалізував 6 з 8 двоочкових, 1 з 2 триочкових і закинув 2/4 штрафних. На рахунку українського баскетболіста 6 підбирань, з яких 2 – в нападі, а також 1 перехоплення і 1 блок-шот. Крім того, центровий відзначився двома втратами.

Атланта – Бостон 105:113 (36:28, 31:32, 22:23 16:30)

А: Хуертер (18 + 7 передач), Янг (16 + 7 передач - 6 втрат), Коллінс (15 + 11 підбирань), Бембро (10), Дедмон (6) - старт; Спеллман (6 + 7 підбирань), Картер (4), Прінс (9 + 7 підбирань), Лень (15), Лін (6)

Б: Ірвінг (32 - 5 втрат), Тейтум (19), Хорфорд (13 + 9 підбирань), Морріс (8 + 7 підбирань), Смарт (4) - старт; Оджолей (3), Тайс (5), Бейнс (6), Розір (9 + 11 підбирань), Уанамейкер (0), Браун (14)

Ще один українець, вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк взяв участь в матчі НБА за "Лейкерс", які в овертаймі поступилися "Юті" 134:138.

Наш баскетболіст провів на майданчику провів трохи більше 11 хвилин, за які закинув 1 двухочковий кидок з трьох спроб і один раз невдало атакував через триочкової дуги. Таке Михайлюк записав до свого активу один асист.

Х'юстон – Лейкерс 138: 134 OT (26:39, 20:25, 36:22, 38:34, 18:14)

Х: Харден (48 + 8 підбирань + 4 перехоплення - 6 втрат), Гордон (30), Енніс (18), Такер (9 + 9 підбирань + 5 перехоплень), Ріверс (5) - старт; Кларк (6), Наннеллі (0), Нене (5), Грін (17)

Л: Кузма (32 + 8 підбирань), Інгрем (21 - 6 втрат), Болл (8 + 11 передач), Колдуелл-Поуп (8), Чендлер (3 + 7 підбирань) - старт; Бізлі (8), Зубац (17 + 7 підбирань + 6 фолів), МакГі (12 + 14 підбирань), Харт (7), Михайлюк (2), Стівенсон (16)

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст Олексій Лень зіграв 21 хвилину за "Атланту" в матчі НБА проти "Мілуокі". Наш спортсмен був одним з найрезультативніших у своїй команді, проте не зумів допомогти їй перемогти.