18 вересня • оновлено в 17:54

/ Баскетбол

Україна ускладнила завдання виходу на КС-2019 із баскетболу: положення в групі I

4.5т Читати матеріал російською

Збірна України з баскетболу не зуміла на виїзді обіграти Чорногорію у другому раунді кваліфікації Кубка світу-2019. Таким чином наша команда опустилася на п'яту сходинку турнірної таблиці групи I і зменшила свої шанси на потрапляння до фінальної частини турніру.

Решта поєдинків обійшлися без гучних сенсацій. Іспанія вдома обіграла Латвію 85:82, а Туреччина на виїзді не залишила шансів аутсайдерам групи Словенії — 77:86.

У підопічних Євгена Мурзіна є ще 4 матчі для того, щоб увійти у трійку лідерів групи і завоювати путівку до фінальної частини світової першості. 29 листопада збірна України в Запоріжжі прийме Словенію, а через три дні вирушить на складний поєдинок проти лідерів групи — іспанців.

Завершить відбір на Кубок світу наша команда в лютому: домашньою грою із Чорногорією та виїзною — проти Словенії.

Нагадаємо, що Кубок світу із баскетболу триватиме у Китаї із 31 серпня по 15 вересня 2019 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тренер збірної України Євген Мурзін відзначив невдалу гру своєї команди в захисті у поєдинку проти Чорногорії.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".