Україна перемогла Білорусь у незвичайному баскетбольному матчі

13,6 т.

Національна чоловіча збірна України з баскетболу в товариському матчі в Мінську перемогла команду Білорусі.

Перша з двох запланованих зустрічей пройшла в незвичайному форматі в п'ять чвертей і завершилася з рахунком 122: 112. У перших трьох десятихвилинках наші суперники лідирували в рахунку, проте в заключних двох українська команда зуміла зібратися і переломити хід поєдинку на свою користь.

122:112 - з таким рахунком закінчився товариський матч, в якому збірні зіграли одразу п'ять чвертей. В перших трьох десятихвилинках наші суперники лідирували у рахунку, проте в заключних двох українська команда зуміла зібратися та переломити хід поєдинку на свою користь.

Нагадаємо, що ці збори вітчизняної команди є підготовчими до зимових матчів відбору на Євробаскет-2021. Перше з трьох вікон розпочнеться 17 лютого та триватиме тиждень, наступні два відбудуться 23 листопада та 1 грудня 2020 і 15 та 23 лютого 2021 року.

Українки отримали суперників у відборі до Євробаскета-2021

Українська збірна потрапила в групу F, де буде боротися за путівку на чемпіонат Європи разом з Австрією, Угорщиною та добре знайомої Словенією.