22 жовтня • оновлено в 03:00

/ Баскетбол

У драматичному матчі визначився перший фіналіст ЧС-2019 із баскетболу

8.9т Читати матеріал російською

Збірна Іспанії з баскетболу в неймовірно інтригуючому поєдинку взяла верх над збірною Австралії (95:88) і стала першим фіналістом чемпіонату світу-2019, який проходить у Китаї.

Іспанія — Австралія

Для визначення переможця, крім основного часу, довелося зіграти два додаткові періоди по п'ять хвилин. Зазначимо також, що австралійці лідирували після першої половини гри з рахунком 37:32, й іспанська збірна лише на останніх секундах четвертої чверті зуміла наздогнати опонента в рахунку — 71:71.

Рівним був і перший овертайм — 9:9, і лише в другому додатковому відрізку Іспанія нарешті вирвалася вперед і фінішувала з перевагою 95:88.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став лідер іспанської збірної Марк Гасоль, який набрав 33 очки.

Другий фіналіст ЧС-2019 визначиться в матчі збірних Аргентини та Франції. Переможець турніру стане відомий 15 вересня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна США з баскетболу сенсаційно програла в 1/4 фіналу чемпіонату світу збірної Франції, ставши співавтором головної сенсації турніру.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".