Камбек чемпіона: результати плеф-офф Суперліги Парі-Матч 29 березня

12,7 т.

"Черкаські Мавпи" в неймовірному поєдинку обіграли переможця регулярного сезону Суперліги Парі-Матч - "Запоріжжя". Діючі чемпіони України феєрично провели другу половину зустрічі, здолавши суперника 101:91.

Старт зустрічі черкащани відверто провалили. Чемпіони України дозволили супернику відчувати себе комфортно в трисекундній зоні. Запорожці вже в першій чверті зробили різницю +10, але господарям вдалося скоротити своє відставання до чотирьох балів.

Читайте: Драма в Южному: результати плей-офф Суперліги Парі-Матч 27 березня

Черкащани продовжили боротися в дебюті другої десятихвилинки, але потім знову почали помилятися і в підсумку відпустили суперника на 15 очок. Проте, Максиму Михельсону до великої перерви вдалося зібрати свою команду і допомогти їй вирівняти гру. "Мавпи" пішли відпочивати, наблизившись до суперника на відстань далекої атаки. Двічі пропустивши ривки черкащан 7:0, запорожці не зуміли втримати комфортну перевагу.

Другу половину зустрічі чемпіони України почали дуже впевнено. Скориставшись помилками суперника в атаці, "Мавпи" ривком 10:0 вперше в грі вийшли вперед. Неймовірно пішла гра у Руслана Отверченка, далекі атаки якого внесли свій вклад у лідерство господарів. Черкащани додали в захисті і в підсумку перед заключною чвертю вели в рахунку +13.

Кінцівка для "Мавп" видалася дуже непростою. До Бояркіна, який раніше залишив команду через дисквалифікацію, додався травмований Янг. Чемпіони України помітно підсіли фізично, але на характері зуміли втримати перемогу і зрівняти рахунок серії.

У паралельному поєдинку "Миколаїв" в овертаймі вирвав перемогу у "Київ-Баскета". Приголомшливий камбек у заключній чверті і впевнена гра в п'ятихвилинці дозволила господарям зрівняти рахунок серії, обігравши суперника 103:94.

"Корабели" з перших хвилин намагалися взяти гру під свій контроль, однак дуже швидко віддали ініціативу супернику. Столичні гості повели в рахунку і, незважаючи на опір господарів, не дозволяли їм відновити рівновагу. Перевага "Київ-Баскета" була невеликою, проте налаштовані на успіх підопічні Євгена Мурзіна не дозволяли суперникові їх обігнати.

"Миколаїв" відчайдушно чинив опір, але старт другої половини зустрічі вони провалили. У третій десятихвилинці киянам вдалося наростити свою перевагу і перед заключною десятихвилинкою мати в своєму активі гандикап у 13 очків.

Розслабленість гостей у кінцівці зустрічі коштувала їм перемоги у зустрічі. "Корабели" включилися в боротьбу і дуже швидко нівелювали величезне відставання. Однак Мурзін тут же відреагував на провал своєї команди. Кияни знову включилися і зробили різницю двозначною. Але "Миколаїв", повіривши в свій успіх, здаватися не збирався. Розуміючи ціну поразки господарі за три хвилини до кінця зустрічі вийшли вперед. Кияни так просто не збиралися віддавати перемогу і в непоступливій боротьбі перевели гру в овертайм.

У результаті більш готовими фізично і морально виявилися господарі. "Київ-Баскет" багато помилявся в атаці і в підсумку подарував перемогу своєму супернику.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому поєдинку серії плей-офф Суперліги Парі-Матч "Запоріжжя" обіграло команду "Черкаські Мавпи" 105:87.