15 жовтня • оновлено в 17:18

/ Баскетбол

"Черкаські Мавпи" взяли реванш у "Київ-Баскета": результати 1/4 фіналу КУ 26 грудня

2.9т Читати матеріал російською

"Політехнік" у Харкові не без проблем здолав "Хімік" у першому чвертьфінальному поєдинку Кубка України з баскетболу. Матч на ФСК "Локомотив" завершився з рахунком 87:72.

У дебюті зустрічі команди, налаштовані на перемогу, по черзі виходили вперед, і лише в середині першої десятихвилинки "Політехніку" вдався приголомшливий ривок, завдяки якому перевага господарів зросла до двозначної. Невелика пауза допомогла "Хіміку" зібратися, щоб надолужити згаяне. Южненці завдяки відмінній грі Едвіна в атаці пішли на велику перерву з відставанням лише в п'ять очок.

Реванш "Черкаських Мавп": результати 1/4 фіналу КУ 26 грудня

ФБУ

У третій чверті "Хімік", відомий своїм непоступливим характером і прекрасною зібраністю в заключних десятихвилинках зустрічі, продовжував тиснути на суперника. Южненці двічі обігравали опонента у Суперлізі Парі-Матч і порушувати цю традицію не збиралися. Гості провели кілька результативних атак і зрівнялися із суперником за кількістю очок. Южненцям вдалося повернути інтригу в протистояння і подарувати вболівальникам приголомшливу кінцівку зустрічі.

Фінал матчу вийшов дуже напруженим. Незважаючи на те, що "Політехніку" вдалося збільшити свою перевагу до 9 балів, "Хімік" не збирався опускати руки і боровся до кінця. Проте, харків'яни, відчувши смак перемоги, не дозволили южненцям здійснити камбек.

"Політехнік" - "Хімік" 87:72 (23:13, 19:24, 16:17, 29:18)

"Політехнік": Девіс (19), Козлов (7+5 підбирань +5 передач +4 перехоплення), Кромер (19+6 передач), Рочняк (8), Грем (19+14 підбирань +4 перехоплення) - старт; Завадський (15+7 підбирань), Чугунов.
"Хімік": Едвін (18+11 підбирань +5 передач +9 втрат), Рябчук (5+5 підбирань), Марченко (7), Войналович (4), Джонс (22+8 підбирань) - старт; Антипов (11+10 підбирань), Ковальов, Сидоров (5).

В іншому чвертьфінальному матчі Кубка України з баскетболу "Черкаські Мавпи" взяли реванш у "Київ-Баскета" за нищівну поразку в Суперлізі Парі-Матч на минулих вихідних. Господарі в непростому поєдинку здолали гостей зі столиці з рахунком 109:91.

Черкащани серйозно налаштувалися на гру і провели роботу над помилками. "Мавпи" дуже швидко наростили свій відрив і на другу чверть вийшли на майданчик з двозначною перевагою. Приголомшливо проявив себе гравець господарів Руслан Отверченко, у якого виходило на майданчику практично все.

"Київ-Баскет" виявився не готовим до такої гри, не розуміючи, як протистояти чемпіону України. Але наставнику киян Євгену Мурзіну вдалося знайти потрібні слова і провести корективи, які дозволили столичним гостям зробити вражаючий ривок 7:18 і перед великою перервою наблизитися до суперника на відстань дальньої атаки.

Однак "Мавпи", пам'ятаючи прикру поразку в Києві, були налаштовані рішуче. Підопічні Максима Міхельсона знову зловили свою гру і відірвалися від суперника. Неймовірна зібраність у діях команди з Черкас дозволила їм взяти реванш у киян і вийти переможцями першого чвертьфінального протистояння.

"Черкаські Мавпи" - "Київ-Баскет" 109:91 (28:13, 20:32, 30:23, 31:23)

"Черкаські Мавпи": Бояркін, Отверченко (20+7 підбирань +4 передачі), Кольченко (17+7 передач), Ткаченко (19+6 підбирань), Чумаков (2) - старт; Воєвода (2), Коуклі (17+7 підбирань), Янг (23+6 передач +3 перехоплення), Арнетт (9+5 підбирань).

"Київ-Баскет": Латкович (4), Луценко (2), Крутоус (15), Челован, Нванкво (8) - старт; Сандул (10), Носков, Петров (15+8 підбирань +6 передач +4 втрати), Горобченко (5), Крік (32+3 перехоплення).

У ще одному поєдинку чвертьфіналу Кубка України з баскетболу "Запоріжжя" вдома дало бій, але не зуміло обіграти чинного володаря трофею - "Дніпро". У запеклій боротьбі переможцем протистояння з рахунком 70:73 стали гості.

Запорожці почали дуже жваво і, нарощуючи темп, швидко відірвалися від суперника. У кінцівці першої десятихвилинки господарі збільшили свою перевагу до десяти очок, практично обеззброївши опонента.

"Запоріжжя" продовжувало куражитися на своєму майданчику на очах у власних уболівальників, не дозволяючи "Дніпру" скоротити відставання. Але стрімкий ривок підопічних Дениса Журавльова, які не тільки відіграли 11 очок, а й вийшли вперед, повернувши інтригу в протистояння.

Заключна чверть вийшла неймовірно видовищною. Команди по черзі виходили вперед, тримаючи вболівальників у напрузі. За 13 секунд до фінальної сирени різниця становила +2 на користь "Дніпра". "Запоріжжю" вдалося зрівняти рахунок, але баззер-біттер Мішули дозволив дніпрянам вирвати перемогу в першому чвертьфіналі.

БК Запоріжжя - Дніпро 70:73 (19:11, 18:18, 11:23, 22:21)

"Запоріжжя": Холтон (7+6 передач +4 перехоплення), Кондраков (6), Мироненко (14+8 підбирань), Хілл (17+9 підбирань), Преслі (11) - старт; Буц (3), Овдеєнко (1), Теряник, Тарасенко, Трент (9+8 підбирань +5 передач +33 перехоплення).
"Дніпро": Мішула (28), Вільховецький (2+4 передачі +3 перехоплення), Закурдаєв (11+4 підбирання +5 передач), Сізов (0+4 підбирання), Кушніров (5+11 підбирань +4 втрати) - старт; Шундель (0+4 підбирання +4 передачі +3 перехоплення), Ревзін (16), Кожем'якін, Натяжко (8+7 підбирань).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Одеса" впевнено обіграла "Миколаїв" у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу. Поєдинок в УСК "Одеса" завершився з рахунком 100:58.

Матч-відповідь команди проведуть 27 грудня. Початок зустрічі - о 19:00.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Кубок України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".