двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

Триллер у Дніпрі: результати Суперліги Парі-Матч 15 лютого

"Політехнік" у непростому поєдинку зумів здобути перемогу над "Миколаєвом". Гра Суперліги Парі-Матч у Харкові завершилася з рахунком 86:81.

"Корабели" з перших хвилин шокували суперника ефектним ривком 0:9, дуже швидко наростивши відрив. Однак своєчасні корективи наставника харків'ян і неймовірні дії Онуфрієва в атаці дозволили господарям тут же зрівняти рахунок. Потім команди вирівняли гру, проте перша десятихвилинка з невеликою перевагою залишилася за "Миколаєвом".

Політехнік - Миколаїв

ФБУ

Непоступлива боротьба двох суперників на майданчику тримала в напрузі присутніх у залі уболівальників. Команди по черзі виходили вперед, при цьому ані "корабелам", ані харків'янам не вдалося збільшити свій гандикап. Суперники дихали один одному в спину і на велику перерву "Політехнік" пішов у статусі хиткого лідера з перевагою в один бал.

Відпочинок пішов на користь обом командам, які продовжували активно змагатися один з одним. Правда, на дії баскетболістів найчастіше впливала нервовість. Гравці часто помилялися в атаці, проте, на щастя для обох команд, їхні помилки були взаємними.

У заключній чверті у впертій боротьбі харків'янам вдалося дещо відірватися від суперника. Нервовість "Миколаєва" дозволила господарям вперше в поєдинку зробити різницю двозначною. І, хоча "корабелам" вдалося скоротити відрив, перемогу в зустрічі здобув "Політехнік".

"Політехнік" – МБК "Миколаїв" 86:81 (19:22, 22:18, 21:20, 24:21)
"Політехнік": Девіс (11+7 передач), Козлов (18), Кромер (24+6 передач +5 перехоплень +6 втрат), Грем (22+11 підбирань +2 блок-шота), Завадський (6+5 підбирань) – старт; Кузнєцов (3), Рочняк (2), Чугунов.
МБК "Миколаїв": Зотов (4+4 передачі +4 втрати), Мусієнко (20), Омоера (11+8 підбирань +4 втрати), Онуфрієв (16), Адедіран (10+9 підбирань +4 втрати) – старт; Попов (17+6 підбирань +5 передач), Приймак (9+5 підбирань), Давидюк (2), Хохоник (2), Тонченко, Липко.

У паралельному матчі в непоступливій боротьбі в ДС "Шинник" "Дніпро" обіграв "Запоріжжя". Неймовірний поєдинок Суперліги Парі-Матч завершився з рахунком 87:83.

Гості почали дуже впевнено, але потім віддали контроль за ходом гри віце-чемпіону України. Дніпряни впевнено діяли в атаці і до середини другої десятихвилинки зуміли відірватися від суперника, зробивши різницю +12 на свою користь.

"Запоріжжя" в статусі наздоганяючої команди зрідка включалось у гру і скорочувало відставання, однак господарі не дозволяли своєму опонентові наблизитися впритул. Наставник "Дніпра" Денис Журавльов тримав руку на пульсі. Йому доводилося зрідка повертати команду в гру, аби не дозволити супернику зрівняти рахунок.

Після перерви віце-чемпіон України втратив концентрацію, дозволивши гостям зробити гарний ривок і наблизитися до суперника на відстань атаки. Запорожцям вдалося повернути інтригу в протистояння і включитися в боротьбу за лідерство, зробивши заключну десятихвилинку цікавішою для уболівальників.

У результаті одному з лідерів чемпіонату вдалося вирівняти гру і навіть мінімально вийти вперед. Бій на майданчику за перемогу в одному з останніх матчів регулярного чемпіонату вийшов дуже напруженим. Команди до останніх секунд тримали інтригу, але в підсумку вдача посміхнулася господарям.

"Дніпро" – БК "Запоріжжя" 87:83 (23:17 25:22, 16:24, 23:20)
"Дніпро": Вільховецький (10+5 передач), Мішула (17+5 передач +3 перехоплення + 4 втрати), Закурдаєв (6), Тимофієнко (18+6 підбирань), Кушніров (3) – старт; Сизов (15), Ревзін (11+4 перехоплення), Натяжко (3), Глєбов (2+9 підбирань +5 передач +4 втрати), Шундель (2), Кожем'якін.
БК "Запоріжжя": Холтон (18+5 підбирань +6 передач +5 втрат), Кондраков (6+5 підборів), Мироненко (8), Хілл (26+16 підбирань +4 передачі +6 втрат), Преслі (6+2 блок-шота +4 втрати) – старт; Шевченко (13+10 підбирань), Овдеєнко (3), Трент (3+4 передачі +6 втрат), Буц, Теряник.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" у непростому поєдинку Суперліги Парі-Матч здобув перемогу над БК "Одеса". Матч на СК "Меридіан" завершився з рахунком 76:62.