23 жовтня • оновлено в 11:57

/ Баскетбол

"Одеса" обіграла "Дніпро": результати Суперліги Парі-Матч 19 грудня

3.9т Читати матеріал російською

Баскетбольний клуб "Одеса" сенсаційно здолав "Дніпро". Поєдинок Суперліги Парі-Матч завершився з рахунком 71:65.

Дніпряни з перших хвилин захопили ініціативу, контролюючи хід зустрічі. Правда, моряки не дозволяли господарям нарощувати свою перевагу, не відпускаючи їх далі, ніж на сім очок. В середині другої десятихвилинки одеситам вдалося вирівняти гру і навіть вийти вперед, але підопічні Дениса Журавльова істотно додали і на велику перерву пішли з перевагою в п'ять очок.

15-хвилинна пауза пішла на користь одеситам, які здійснили приголомшливий ривок і зуміли вирватися вперед. Прекрасна гра Вітолса і Пустозвонова дозволила господарям перехопити ініціативу. Саме цей ривок став доленосним для обох команд. У результаті одесити впевнено довели гру до перемоги, що не дозволивши дніпрянам повернутися додому з тріумфом.

БК "Одеса" - "Дніпро" 71:65 (9:11, 18:21, 23:11, 21:22)
"Одеса": Вітолс (18+5 передач +4 перехоплення), Пустозвонов (15+10 підбирань), Бєліков (12+11 підбирань +3 перехоплення), Хелманіс (3+4 підбирання), Новіков (2) - старт; Скрипець, Щепкін (14+3 перехоплення), Шеляковс (4+6 підбирань +4 передачі), Ткачук, Прокопенко (3+4 підбирання).
"Дніпро": Мішула (26+4 підбирання +4 передачі), Вільховецький (7), Закурдаєв (2+3 перехоплення), Сизов (10), Кушніров (4+5 підбирань +3 перехоплення) - старт; Шундель (3), Ревзін (4+6 підбирань +4 передачі +5 перехоплень), Бондарчук (4), Фесенко (3), Кожем'якін (2).

У паралельному матчі "Політехнік" упевнено переграв "Черкаські Мавпи". Харківські баскетболісти не залишили шансів супернику в Суперлізі Парі-матч, здолавши його з рахунком 94:85.

Зі стартових хвилин господарі заволоділи ігровою перевагою, залишивши чинному чемпіону України роль наздоганяючої команди. Настрій харків'ян на поєдинок настільки шокував підопічних Максима Міхельсона, що вони ніяк не могли впоратися з атаками суперника. Приголомшливо пішла гра у Кромера, якого "Мавпи" не в силах були зупинити.

На велику перерву "Політехнік" ішов з перевагою в 16 очок, а у другій половині зустрічі їм вдалося не тільки зберегти, а ще й збільшити свій гандикап.

А ось чемпіон України гру повністю провалив. "Черкаські Мавпи" явно були не готові до такого натиску і в підсумку змушені були визнати свою поразку.

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи" 94:85 (27:18, 26:19, 20:22 21:26)
"Політехнік": Девіс (16+5 підбирань), Кромер (31+7 передач), Козлов (9+4 передачі), Грем (15+13 підбирань), Завадський (8) - старт; Рочняк (15+8 підбирань), Чугунов (0+3 підбирання), Кузнецов.
"Мавпи": Янг (19+4 підбирання +4 втрати), Отверченко (10), Кольченко (15), Ткаченко (11+9 підбирань), Коуклі (6) - старт; Чумаков (6+5 підбирань), Бояркін (5), Арнетт (9), Воєвода (3), Сергєєв, Руслов (1).

Як повідомляв OBOZREVATEL, форвард южненського "Хіміка" Кріс Джонс визнаний найціннішим гравцем листопада Суперліги Парі-Матч. До такого висновку прийшли аналітики TM Parimatch, вивчивши безліч ігрових показників.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".