Названо місце проведення Фіналу чотирьох Кубка України з баскетболу

5,3 т.

Матчі Фіналу чотирьох Кубка України з баскетболу пройдуть в Дніпрі. Місце проведення заключних матчів було оголошено під час перерви Матчу зірок Суперліги Парі-Матч.

Також методом жеребкування були визначені пари півфіналістів Кубка. "Дніпро" за путівку в фінал змагань побореться з "Київ-Баскетом", а "Одесі" в суперники дістався "Політехнік".

Читайте: Визначився перший півфіналіст Кубка України з баскетболу

Нагадаємо, що за підсумками двох чвертьфінальних поєдинків "Черкаські Мавпи" перемогли "Київ-Баскет". Однак столична команда подала протест у зв'язку з порушенням суперником регламенту змагань. У підсумку після розгляду інциденту черкащанам зарахували технічну поразку, яка дозволила "Київ-Баскету" зайняти їх місце у Фіналі чотирьох.

Як повідомляв OBOZREVATEL, команди видали приголомшливе шоу в палаці спорту "Юність" в Запоріжжі під час Матчу зірок Суперліги Парі-Матч. Збірна українців здолала легіонерів з рахунком 154:150.