22 жовтня • оновлено в 02:35

/ Баскетбол

Найгірший в історії: США зганьбилися на ЧС із баскетболу

5.4т Читати матеріал російською

Збірна США знову зазнала поразки на чемпіонаті світу з баскетболу, який цими днями відбувається у Китаї.

Після сенсаційної невдачі у чвертьфінальній битві з Францією підопічні Грега Поповича у турнірі за 5-8 місця поступилися сербам – 89:94.

"Зоряно-смугасті" просто огидно почали поєдинок, пропустивши вже у першій чверті 32 очки і завершивши її з відставанням у неймовірні 25 пунктів. Серби, забезпечивши собі настільки комфортну перевагу, почали грати строго на результат.

Американцям перед великою перервою вдалося скоротити відставання у рахунку до чотирьох балів, проте у другій половині вони почали допускати багато втрат і так і не змогли перевести гру хоча б в овертайм.

Таким чином, Штати вперше у своїй історії не потрапили навіть до топ-6 одного з трьох найбільших турнірів, у яких беруть участь (Олімпіада, ЧС і чемпіонат Америки).

Як повідомляв OBOZREVATEL, груди бразильської фанатки ледь не зірвали трансляцію матчу чемпіонату світу з баскетболу 2019 року.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".