Перша поразка лідера: результати Суперліги Парі-Матч 19 жовтня

11,8 т.

"Запоріжжя" завдало першої поразки "Дніпру" в Суперлізі Парі-Матч. У дніпровському дербі господарі обіграли віце-чемпіона України з рахунком 89:79.

Старт поєдинку вийшов дуже динамічним. На триочковий кидок "Запоріжжя" "Дніпро" відповів неймовірним ривком у 8 очок. Після тайм-ауту господарі зуміли зібратися і не тільки скоротити відставання, а й вийти вперед. Правда, втримати перевагу "Запоріжжю" не вдалося: перша чверть закінчилася на користь їхнього суперника.

У другій десятихвилинці господарі істотно додали, змусивши свого опонента відігравати перевагу в десять очок. Втома "Дніпра", який два дні тому зіграв непростий поєдинок із "Левські", дуже швидко далася взнаки на рахунку: на велику перерву гості йшли з величезним відставанням.

Після перерви "Запоріжжя" продовжувало нарощувати свою перевагу, не даючи підопічним Дениса Журавльова шансів на повернення інтриги в поєдинок. У підсумку "свіжі" господарі, які мали в запасі тиждень для підготовки у матчу з "Дніпром", використовували свою перевагу, щоб завдати першої поразки віце-чемпіону України в нинішньому сезоні Суперліги Парі-Матч.

Запоріжжя - Дніпро

БК "Запоріжжя" - "Дніпро" 89:79 (22:27 25:10, 21:19 21:23)

БК "Запоріжжя": Холтон (19+6 передач), Кондраков, Мироненко (8+5 підбирань), Хілл (24+12 підбирань +4 блок-шоти), Анісімов - старт; Трент (24+5 підбирань +5 передач +3 перехоплення), Тарасенко (11+7 підбирань +4 перехоплення), Овдеєнко (3), Буц, Теряник.

"Дніпро": Закурдаєв (8), Мішула (11+4 передачі), Сизов (6), Тимофієнко (8+7 підбирань +9 передач), Кушніров (2) - старт; Ревзін (14), Шундель (12), Прокопенко (12+9 підбирань +2 блок-шоти, Кожем'якін (6), Натяжко (0+6 підбирань), Бондарчук.

Читайте: У Суперлізі Парі-Матч ухвалили історичне рішення

У другому поєдинку МБК "Миколаїв" вдома обіграв харківський "Політехнік" із рахунком 72:65 . Обидві команди були налаштовані рішуче, адже в нинішньому сезоні вони не виграли жодного поєдинку.

"Політехнік" чудово почав і майже всю першу 10-хвилинку утримував невелику перевагу. І хоча господарям під кінець чверті вдалося обігнати суперника, харків'яни пішли на перерву з перевагою в два очки.

На початку другої десятихвилинки "Миколаїв" істотно додав і зумів обійти своїх опонентів. "Політехнік" кілька разів був за крок від того, щоб наздогнати суперника, проте на велику перерву пішов із відставанням у три очки.

Читайте: "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" стартували в групі Кубка Європи ФІБА

У третій чверті "Миколаїв" продемонстрував неймовірну результативність, збільшивши відрив від суперника до 9 балів. Гості, незважаючи на величезне бажання скоротити відставання, не зуміли цього зробити.

Кінцівка матчу видалася дуже цікавою. Харків'яни намагалися зменшити відрив і не відпускати суперника далеко вперед, але відібрати перемогу у "Миколаєва" не змогли.

Миколаїв - Політехнік

МБК "Миколаїв" - "Політехнік" 72:65 (14:16, 22:17 20:16, 16:16)

МБК "Миколаїв": Зотов (12+3 перехоплення +4 втрати), Попов (6+6 підбирань +4 передачі +3 перехоплення), Мусієнко (14+6 підбирань), Онуфрієв (12+3 блок-шоти), Анікієнко ( 10+7 підбирань +4 перехоплення) - старт; Давидюк (8), Адедіран (4), Жуковський (4+5 підбирань), Тонченко (2+4 передачі), Бобров, Приймак.

"Політехнік": Девіс (9+4 передачі +3 перехоплення), Козлов (15), Натесан (15+4 передачі +7 втрат), Рочняк (9), Вуйович (10+8 підбирань) - старт; Картер (6+9 підбирань +2 блок-шоти), Чугунов (1), Кузнецов, Павленко, Спасіч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" у драматичному поєдинку поступився "Хіміку".