Лідеру серйозно пошарпали нерви в Суперлізі Парі-Матч

7,9 т.
Суперліга Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 21 грудня, відбувся єдиний поєдинок в Суперлізі Парі-Матч. Чинний володар Кубка країни і лідер поточної першості "Дніпро" здобув важку перемогу над харківським "Політехніком" 69:59.

Підопічні Тимура Арабаджи, які завжди сильно виступають в домашніх стінах, дали справжній бій дніпрянами. Всі три чверті на паркеті точилася вперта боротьба, в якій то одна то друга команда виходила в рахунку вперед.

Читайте: Баскетболіст збірної України влаштував нервування в Лос-Анджелесі

Вирішальний в битві стала заключна чверть. "Дніпро" дуже вчасно додав в захисті і реалізував свої кидки в атаці, завдяки чому оформив вирішальний ривок 16:3. Харків'ян на кінцівку матчу не вистачило: вони набрали лише 11 очок за останні 10 хвилин, пропустивши при цьому 20 балів.

Маючи солідну перевагу на щитах, гравці "Політехніка" скористатися цим не зуміли, зазнавши в результаті домашню поразку.

Свій наступний матч "Дніпро" проведе 12 січня проти одеської "БІПИ".

Нагадаємо, що днем раніше "Будівельник" і "Черкаські Мавпи" здобули впевнені перемоги в Суперлізі Парі-Матч