Лідер здобув принципову перемогу в Суперлізі Парі-Матч - результати 11 листопада

6,8 т.

У суботу, 11 листопада, в чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч відбулися чотири поєдинки. Центральною зустріччю дня став матч у Південному, де володар Кубка України, "Дніпро", обіграв свого принципового суперника - "Хімік" (80:65).

На жаль, особливої ​​боротьби в матчі не вийшло. Підопічні Дениса Журавльова з перших хвилин захопили ініціативу. Лише в середині другої чверті господарі змогли трохи вирівняти ситуацію, проте "Дніпро" швидко це виправив. Точні кидки гостей із "фарби" і щільна гра в захисті зняли питання про переможця вже до кінця третьої десятихвилинки.

В іншому матчі дня "Черкаські Мавпи" здобули перемогу над "Миколаєвом". Зустріч на паркеті Палацу спорту "Будівельник" завершилася з рахунком 86:81.

Господарі невдало розпочали зустріч, раз по раз пропускаючи гострі атаки "корабелів". До середини другої чверті різниця в рахунку наближалася до -20, коли Максим Міхельсон знайшов потрібні слова для своїх гравців. Черкащани накрутили темп, налагодили відсоток влучень з далекої дистанції і заслужено святкували успіх.

В інших матчах одеська "БІПА" несподівано програла харківському "Політехніку", а "Політехнік" не доставив великих проблем "Будівельнику".

Свій наступний матч "регулярки" "БІПА" зіграє 30 листопада проти "Запоріжжя", а "Політехнік" 1 грудня візьме "Будівельник".

"Мавпи" в перший день зими відправляться в Дніпро, на складний іспит із лідером першості.

Нагадаємо, що в минулому ігровому матчі-дні "Миколаїв" драматично програв "Будівельнику".