двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

Поразка лідера: результати Суперліги Парі-Матч 2 лютого

Лідер Суперліги Парі-Матч южненський "Хімік" зазнав поразки від "Запоріжжя" в черговій грі регулярного чемпіонату. Підопічні Віталія Степанівського на своєму майданчику поступилися – 74:79.

"Хімік", незважаючи на статус фаворита, з перших же хвилин зіткнувся із запеклим опором суперника. Гості із Запоріжжя запропонували лідеру першості в'язкий баскетбол, не даючи южненцям діяти в улюбленій атакуючій манері.

Крім того, команда Валерія Плеханова вдало закрила периметр, не дозволяючи "хімікам" атакувати з-за дуги. До великої перерви господарі поступалися дев'ятьма очками, а в середині третьої 10-хвилинки розрив між командами становив вже 15 пунктів.

Южненцям вдалося на початку вирішальної чверті скоротити відставання до мінімуму – 58:59. Однак, гості тут же відповіли ривком 11:2, завдяки чому "Запоріжжю" вдалося досить спокійно довести гру до перемоги.

В іншому матчі ігрового дня МБК "Миколаїв" на своєму майданчику впевнено розібрався з "Одесою". "Корабели" виявилися сильнішими опонентів з рахунком – 92:73.

Господарі паркету вже в першій чверті заробили собі комфортну 12-очкову перевагу. Підопічні Віталія Чернія дуже ефективно діяли в атаці. Особливо команді з Миколаєва вдавалися дальні спроби. До кінця гри відсоток реалізації кидків з-за дуги склав у "корабелів" 51%.

Саме стартовий зачепив став вирішальним в цьому матчі. Господарі не підпускали до себе суперника ближче, ніж на 8 очок, протягом усієї другої половини зустрічі. Фінальна сирена зафіксувала ефектну перемогу "Миколаєва" з 19-очковою різницею.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тренерський штаб збірної України назвав розширену заявку на вирішальні матчі відбору Кубка світу з баскетболу.